Skocz do zawartości
aureox

Podanie Aureox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Aureox

 

Wiek: 17

Data rejestracji na forum: Nie jestem w stanie dokładnie ocenić ,ale pamiętam ,że podanie na Administratora Zombie mod napisałem 11 października 2016r (Konto było założone kilka dni przed tym podaniem).

 

Czas spędzony na forum: Tego również nie jestem w stanie określić , ponieważ obecnie tego nie pokazuje ,ale patrząc na tamte stare konto to w przybliżeniu  około 5-7dni.

 

Doświadczenie w ocenianiu: Myślę ,że na poziomie "Dobrym" , kilka razy miałem Admina  na serwerach typu FFA/Only DD2.

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Nie (

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie

 

Dlaczego Ty?: Chciałbym wykorzystać swój wolny czas w taki sposób ,aby właśnie pomóc Multi-Head.Myślę ,że jestem osobą która nie sprawia problemów/kłopotów.Zawsze staram się pomóc/wytłumaczyć najlepiej jak potrafię, można ze mną o wszystkim porozmawiać ,pośmiać się.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: W granicach 3-5h dziennie ,ponieważ zazwyczaj dużo też czasu spędzam na telefonie ,więc mogę wbić kiedy trzeba, a na komputerze również jestem dość często.

 

Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie):Aktualnie jestem tutaj tylko Redaktorem Facebooka już około 2 miesięcy , byłem również Administratorem serwera Zombie mod i to 2 razy , za pierwszym razem zrezygnowałem z niego , ponieważ zmienił się mod, za drugim razem straciłem go , ponieważ nie miałem przegranych godzin.Aktualnie jestem również Administratorem  serwera Zombie na Pochylni więc , jeżeli nie można mieć Administratora na innej sieci to  już teraz z całego serca przepraszam ,że napisałem te podanie.

 

Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Tak 

 

Coś od siebie: Nie miałem jeszcze styczności z AMXBANS , ale myślę  , że z czasem idzie się wszystkiego nauczyć.

Pozdrawiam Serdecznie .

Aureox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
 


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...