Skocz do zawartości
Mamusiaa

Skarga znów na Anonnymus

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia : Jakieś 35 40 minut temu 

Nick gracza :   Anonnymus   STEAM_0:0:1274436404

Dowody : http://www48.zippyshare.com/v/CmLb49jx/file.html

Świadkowie : Sandium i Shay nikogo wiecej nie było .

Uzasadnienie : Dostał od Happy bana 11.02. na tydzień że mnie obrażał i wtrącił to Moja matkę . Dzis niestety już przesadził zachowuje się wobec Mnie bardzo chamsko jak to On ujął "ze do Mnie szacunku nie bedzie miał" uzywa chamskie wulgaryzmy i obraza Moja rodzine tydzien temu MOja matke a dziś mojego synka (Dziecko)co Ty masz do MOjej rodziny ja sie pytam . I takie zachowania powtarzaja się cały czas . Uważam że jeżeli ten gracz dostanie mniejszego bana niż 2 tyg (chętnie bym dała mu na więce) to ja nie mam po co grać , szczerze ? TO JEST PRZYKRE JAK ON MNIE CIĄGLE TAK CIŚNIE . Ten gracz mimo tylu banów za kulture niczego się nie nauczył . Z pozostałymi graczami nie mam żadnego problemu nikt mnie nie wyzywa itd a On ciągle zróbcie coś z Nim bo ja nie mam zamiaru z takim graczem grać .  

Anonnymus jeżeli to czytasz to uwierz karma wróci do Ciebie ... Po pierwsze jesteś już u Mnie spalony , po drugie odczep się od Mojej rodziny , a po trzecie zastanów się jakich słów używasz do starszych osób od Ciebie !!! 

Edytowane przez Olka♡
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz dam werdykt edytując posta. Sprawdziłem logi i jestem zniesmaczony.

Przejrzałem logi, tutaj są efekty: http://www.wklejto.pl/271504 Logi są w odwróconej kolejności i trochę nie w tej kolejności co trzeba ale specjalnie wkleiłem z datami i godzinami abyście mogli się zorientować kiedy i co się działo. Nie trafiłem na sytuacje gdzie został przez kogoś sprowokowany (wtedy tego tutaj nie umieszczałem).

Gracz otrzymał 3 tygodnie bana na przemyślenie swojego zachowania. (nawet się rymuje). 

PS. Jutro przejrzę logi, bo chyba kilka razy mignął mi gdzieś jakiś admin jak był i nie reagował ale nie jestem pewny.

Edytowane przez SUNN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, SUNN. napisał:

Zaraz dam werdykt edytując posta. Sprawdziłem logi i jestem zniesmaczony.

Pomyśl jak ja się wtedy poczułam . On jest nienormalny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...