Skocz do zawartości
^xxx_RelaX^

skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia : 23.02.2017r  godzina 19 30 jakos tak

mapa dd2 

Nick gracza : pokerface admin cs 6

Dowody : czekam na nie MXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Powod: 'Kultura.'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:400476568'
[AMXBans] Twoje IP: '79.110.20`

Świadkowie : 

Uzasadnienie : czekam na dowody za bana za nic prosze o ss czekam na nie jak nie to prosze degradacje lub ukaranie go za duzo sobie pozwala to dziecko czekam na ss pozdrawiam RelaX

  0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopisuje sie pod tym ze admin wbil na 5 min przed koncem mapy i dal mi ssy na specie spedzil ok2 min /3 min a mi to odberalo szanse  na skrzynke :) nie polecam tego admina 

Edytowane przez Splat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak nie mozesz to po co mi bana dawales teraz masz problem chlopcze nawet amx nie znasz wszystkich daje ci 1/2 amx on 

jestesn nie odpowiedzialnym dzieciaczkiem na tym servie pozdro czekam na dowody . za zbanowanie mnie i daty mi sie pomylily 25/02/2017r czekam na dowody jak nie prosze o warna lub degradacje dla niego nie ogarnia nic i mysli ze jest panem tego swiata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, O__OPokerFace napisał:

A zresztą nie mogę Ci udowodnić dowodów na mikro, pozdrawiam.

Na mikro musisz nagrywać własne demo (hltv nie nagrywa rozmów mikro).

Co do skargi - banów na 5min nie rozpatrujemy, poza tym póki co brak dowodów w skardze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


powinno cie to interesowac to ze gram lepiej od cb nie znaczy ze mozesz mi dawac ss bedac max 3 min an specie tak sie rzadko zdarza okazja na zlapanie prawdziwego cheatera wiec prosze o nauczenie go bycia adminem albo niech dostanie degrada

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watpie skoro dales ss'y czystemu graczowi :) po 3 min patrzenia tak sie nie da moj drogi :) (chyba ze jest sie glupim ) a co do statow sie nie odezwiesz? lepiej gralem to wbiles na te 3 min an specta zeby dac ss'y bo ci sie tak podobalo lepszych trzeba banowac bo nie ugrasz nic tyle w temacie moj drogi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Splat nie wiem czy zauważyłeś, skarga dotyczy czegoś innego. Jak masz zażalenie na pracę administratora - załóż swoją skargę i przedstaw tam niezbędne dowody.

Zamykam, bo zaczynacie robić tutaj ściek, skarga oddalona - brak dowodów + banów na 5min nie rozpatrujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...