Skocz do zawartości
aureox

Podanie na członka UBT.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Aureox 
STEAM_ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561197961203301/ / STEAM_0:1:468786 
Link do BanID: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:468786
Doświadczenie w ocenianiu: Na poziomie Dobrym :)
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Nie
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie
Dlaczego Ty?:  Ostatnio na forum spędzam na prawdę dużo wolnego czasu. Chciałbym też ten  czas jakoś pożytecznie wykorzystać , więc właśnie próbuję swoich sił w UBT.  Jestem kulturalny , miły, zawszę chętnie pomogę najlepiej jak potrafię , można ze mną o wszystkim pogadać, pośmiać się.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 3-5h
Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Nie, Admina miałem na serwerze Zombie mod raz zrezygnowałem z powodu zmiany moda , a raz straciłem stanowisko z powodu braku aktywności.
Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Tak 
Coś od siebie: Jestem sobie Łukasz mam 17 lat , pochodzę z Województwa Kujawsko-Pomorskiego.Moje zainteresowania to Bilard  i piłka nożna :D.

Pozdrawiam Serdecznie.

Edytowane przez Aureox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale nie udało Ci się spełnić podstawowych wymagań (stażu jako admin). Staraj się, pokaż że Ci zależy i przy następnej rekrutacji spróbuj swoich sił. Powodzenia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...