Jump to content
Drako

Podanie na UBT

Recommended Posts

Nick: Drako
Wiek: 18 lat
STEAM_ID: 
http://steamcommunity.com/id/iam_Drako/
Link do BanID: http://banid.pl/kto?to=0:0:4015567
Doświadczenie w ocenianiu: Oceniać SS'y potrafię na poziomie dobrym, natomiast bardzo dobrze/ idealnie potrafię oceniać dema.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:  Owszem zdarzyło się raz.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:  Póki co ani razu nie byłem banowany.
Dlaczego Ty?:  Uważam, że nadaje się na to stanowisko. Jestem uczciwy, ogarnięty, kulturalny i przede wszystkim cierpliwy. Szanuje zdanie innych. Staram się każdy problem rozwiązać poprzez rozmowę, jestem osobą bezkonfliktową.
Nie popełniam raczej błędów ortograficznych, czasem się zdarzy jakiś interpunkcyjny.  Nie ukrywając, chciałbym być też tutaj kimś więcej niż zwykłym użytkownikiem z rangą premium.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:  ponad 6 godzin od poniedziałku do piątku, aczkolwiek nie zawsze piszę na SB, tylko przesiaduje sobie i czytam tematy. W soboty przeważnie mnie nie ma w domu (mam szkołę zaoczną) i mogę być gdzieś tak na godzinkę może dwie, lub też w cale. Niedziela zależy od tego czy spędzam czas z rodziną, ze znajomymi, czy po prostu siedzę i się nudzę w domu.
Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Tak, kiedyś posiadałem admina na serwerze 45k, ale czy był to miesiąc tego to nie pamiętam a nie chce skłamać.
Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Tak
Coś od siebie: Uważam, że przyda się każda "para rąk" do pomocy przy SS'ach czy dawania unbanów/ decydowaniu o banach. Czasu mam bardzo dużo i szczerze pisząc nie mam jak go wykorzystać w aktualnym czasie.

Edited by Drako
Link to comment
Share on other sites


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...