Skocz do zawartości
GodofIllusion

Klasa STALKER

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie mam setek godzin klasą stlaker lecz według mnie jego bronie podstawowe są bardzo słabe. Do tego jest bug który powoduje że czasami bron nie przeładowuje się do końca i do tego zostaje ten sam magazynek na początku następnej rundy więc jetem zmuszony wszystko przeładować. Chicałbym abyj edna z broni STALKERA była wymieniona albo na ak albo na M4 chociaż wolałbym wymienić auga. Niektórzy mowią że on jest bardzo mocny z powodu że łuk zadaje ogromne obrażenia przy dużej inteligencji lecz muszę zaznaczyć że trafienie osoby na cod modzie która biega z 10 razy szybciej niz standardowo graniczy z cudem. Jest to tylko moja opinia grając stalkerem przez pewien czas. Chciałoby się mieć perki pod inteligencje zwykle aby bić więcej z łuku którym tak zwykle nie trafisz bo jest 15 sekund przerwy pomiędzy strzałami (to jakieś żarty chyba) a zwykle mam perk który daje m4 lub ak bo nie da się tym p90 ani augiem nic trafić to są bronie które działają z odległości 5 metrów  bo na daleko full auto to jest porażka

Edytowane przez GodofIllusion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A według mnie STALKER jest zrównoważony. Ma swoje mocne i słabe strony, przykładowo taki @Gormit lowca kotow on co reset wbija tym 200 poziom. Nie słyszałem ani razu żeby narzekał że ciężko się z łuku strzela. Osobiście również czasem gram STALKEREM, i nie widzę problemu z jego broniami. Augiem możesz bez problemu przybliżyć i strzelać na daleko, p90 jedna z lepszych broni na blisko. Tyle z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...