Skocz do zawartości
dupadupadupadupa

Nowy laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie rzecz biorąc już wybrałem nowy sprzęt, ale chciałbym poznać Waszą opinię, a w szczególności tych, którzy się na tym znają i są pewni swoich słów.

Uprzedzam, że chcę LAPTOPA, więc proszę... nie piszcie, żebym sobie PC kupił.

https://www.x-kom.pl/p/346316-notebook-laptop-156-msi-gl62-i5-6300hq-8gb-1tb120ssd-gtx950m-fhd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No laptop sam w sobie jest ładny, ale czy naprawdę jest dobry ? Raczej tak :) Ale szczerze ci powiem że lepiej sobie pojechać do sklepu i się doradzić sprzedawcy, niż kupować przez internet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Specyfikacja jest bardzo w porządku jak na ten budżet, na spokojnie pograsz w większość wymagających gier.
MSI ma więcej pozytywnych niż negatywnych opinii, więc myślę że się nie zawiedziesz. Nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz, tym bardziej z dyskiem SSD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Maajkeelsię robi szefie

@Pan Wąsiktutaj z pomocą przychodzą internety :D

@LOLSON #URLOPogółem to do gier (niekoniecznie tych najnajnajnowszych) i filmów + internety. Koniecznie laptop. 1- lepiej mi się pracuje na laptopie 2- no na studia pcta nie zabiorę :D

@Freezuwłaśnie się zgłębiłem w te tematy i Twoje słowa potwierdzają się w 100 procentach! Ogółem minusem w tym modelu jest to, że słychać często szybką pracę wentylatora, ale mój tak buczał, że musiałem tv głośniej dawać, więc nie będzie źle :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę ekran matowy bardzo dobry + procesor i5 także o wiele lepszy od I7- nie daj się sfrajerować. 

Ram na DD4, patrząc na cenę do jakości itp. Opłaca się posłuży Tobie dobrze, gry podziałają wiedzmin też Ci pójdzie. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...