Skocz do zawartości
.::[JELFA]::.

[ZAMKNIĘTY] Siemka

Rekomendowane odpowiedzi

Prosił bym O poprawienie zmiany map bo jeżeli nie ma admina ze by zmienił mapę to się czeka około 5 min ciężko powiedzieć ile ale bardzo długo.Już kiedyś tak się działo ale wiem że zostało poprawione mam nadzieję ze da się coś z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 minuty temu, .::[JELFA]::. napisał:

 

2.Wiem że na starej paczce moda automatycznie wywołało za ping,czy na tej też można znów tak zrobić ? 

3.I kolejna propozycja to zamianę mapy assault obecny na jakiegoś innego assullta to jedyna mapa z hostami która jest bardzo często grana i się trochę znudziła a wiem że jest tyle odmian tej mapy wiec można 

Wiem że post pod postem ale nie mogę edytować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czemu nie mogę edytować swoich postów :) I prosił bym o Reset Skinów i Top15 bo już się gra robi mało sensowna bo dużo ludzi ma już wszystkie skiny po wszystkich bugach.Range i Stosunek można zostawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Naprawione

2. Plugin ten jest wyłączony ponieważ jak czasami serwer złapie laga to by wszystkich wywaliło

3. Pomyślę nad nową mapką typu cs_

4. Reset skinów i wszystkiego zostanie zrobiony na dniach jak już podstawowe błędy zostaną wyeliminowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...