Skocz do zawartości
PRN:D

Nabijanie Czasu Przez Admina ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Temat Można Zamknąć Chciałbym  Przeprosić Admina ROMONIKOV Za Nie potrzebna 

Skargę Oraz Administracje Multi-Head.pl Za Spam Postami Które Nie Były potrzebne.

Temat Zamkniety

Edytowane przez PRN:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdzał 2mapy ??? xD 

SSy Można Dać W 1Min :D A Wstawić Na Forum Jak Ktoś Jest Czysty Też 5-10Minut :D

Edytowane przez PRN:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpowiedź "wale konia" była z prostego powodu. Zapytał się mnie Dave co robię na spect'cie a ja odpowiedziałem (żartobliwie) bo to jest mój kumpel...
Miałem chwilowe problemy z internetem. Router mi szalał i czekałem, żeby mi ping trochę spadł. Ludzie na bieżąco piszą na "u@", że ktoś ma coś więc też trzeba sprawdzać. Robienie screenów to tylko łatwe w praktyce. Na początku musisz się upewnić, że ktoś coś ma (Wh, Aimbot itp...) i dopiero wtedy podjąć się decyzji czy zrobić czy nie. Jak zobaczyłeś coś podejrzanego to możesz robić natomiast ja czekam na kilka akcji. Dla admina to jest kilka sekund a dla osoby która to wrzuca to jest nawet godzina :) Więc trzeba trochę pomyśleć zanim coś się zrobi.
Skarga wygląda podejrzanie. Tak jak byś chciał, żeby mnie wyrzucili tylko po to, żebyś Ty mógł zająć moje miejsce.
To w ogóle nie powinno być zgłoszone na forum. Nie zwróciłem się do nikogo wulgarnie, nie zacząłem obrażać osób oraz nie złamałem regulaminu No chyba, że Ciebie to obraziło... 
I jeszcze raz powiem, że to co napisałem o tym "waleniu konia" to było napisane żartobliwie.
Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PRN :D twoja skarga na Romanikova jest bezsensu. Admin ma za zadanie sprawdzać podejrzanych graczy których inni  gracze zgłaszają, Romanikov nie siedział całej mapy na spect i myślę że twoja skarga ma na celu wyrzucenie admina Romanikova ponieważ sam chciałeś zostać adminem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ROMANIKOV 

1.Nie Chce Żeby cb wyrzycili

2.I Tak Nie Bd Adminem Bo Przez Jedną Osobę :D Że Ja Niby Oszukuje xD a Nie Ma Dowodów Ani Nic ;[ 

3.Jak Ja Bym Napisał Wale Konia Ban Na 5min Kultura :D 

EDIT: Neex  Nie Byłeś Na Serwerze Więc Nie Pisz W Poście Tak >?

Edytowane przez PRN:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem w jakim celu zaczynasz słowa dużą literą jeśli nie kończyłeś zdania.
Nie pisz skrótami. Chciałbym, żeby to była poważna rozmowa. To nie jest niekulturalne. Jak byś się wulgarnie odniósł to drugiej osoby to dostał byś pouczenie w postaci wiadomości na say'u. Drugi raz jak byś to zrobił to wtedy właśnie był by czas kiedy pożegnał byś się z serwerem na 5 minut.
Neex był wtedy na serwerze, więc edit w ogóle jest niepotrzebny w tej sytuacji. 
A co do tego, że oszukujesz ludzi. Nie wiem, nie byłem świadkiem owego zdarzenia, natomiast widziałem jak wyzywasz drugiego gracza. Był nim Neex. Kiedy dowiedziałeś się po banie, że posiada uprawnienia to od razu zaczął być kulturalny.

Edytowane przez ROMANIKOV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Maajkel, teraz mniej czasu spędzam na serwerze. Powód jest prosty: Szkoła. Większość minut nabiłem nie będąc jeszcze adminem. Grałem bardzo często na serwerze bo były ferie zimowe. 
Zbytnio nie interesuje mnie nabijanie godzin na spect... Jest to według mnie bezsensowna metoda której nie powinno się stosować. 

Edytowane przez ROMANIKOV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, ROMANIKOV napisał:

Maajkel, teraz mniej czasu spędzam na serwerze. Powód jest prosty: Szkoła. Większość minut nabiłem nie będąc jeszcze adminem. Grałem bardzo często na serwerze bo były ferie zimowe. 
Zbytnio nie interesuje mnie nabijanie godzin na spect... Jest to według mnie bezsensowna metoda której nie powinno się stosować. 

Jaką Ty ciemnotę próbujesz teraz wcisnąć? Biorąc pod uwagę ten tydzień : 128minut - 95pkt, 72min - 4pkt, 78min - 34pkt. Nabijasz godziny co widać. Kpina.

@happy #URLOP @SUNN.

Edytowane przez Maajkeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PRN:D z tym się jednak nie zgodzę ponieważ kiedy wchodziłem na serwer kiedy ty grałeś gracze skarżyli się na ciebie że ich wyzywasz i jesteś nie kulturalny ale możę się zmieniłeś. Zastanów się czy  ta skarga jest sensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prn. Nabijałem godziny grając :) Nie było wtedy mowy o siedzeniu na spect bo niby po co miałbym to robić? Nie posiadałem admina więc nie miałem kogo sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest Sensowna a Powiesz Kto ci niby Powiedział Że Wyzywałem  ??? xDDD #BEKA  Chcę Być Kulturalny ale Jak Ktoś wyzywa Mnie ? To Nie Mogę Powiedzieć Wypier*****?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Maajkel, mam obecnie problemy z internetem. Mój dostawca odwala takie rzeczy, że to głowa mała. Wchodzę na spect bo chociaż ping nie pozwala mi grać (Chwilowe mocne skoki pingu) to mogę poogarniać to co się dzieje na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówisz to co się działo dzisiaj? Nie było mnie w grze na 1/4 mapie i na połowie drugiej bo później wszedłem i grałem. Na Dust'cie już się uspokoił internet więc grałem.
Warto dodać, że jak byłem na spect'cie to nie odszedłem od kompa tylko siedziałem i ogarniałem co się dzieje na serwerze. Ogólnie czy ktoś nie łamie regulaminu.

Edytowane przez ROMANIKOV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...