Skocz do zawartości

  ROMANIKOV

  Użytkownik

  1 obserwujący

  O ROMANIKOV

  • Ranga
   Początkujący
  • Urodziny 16.02.2001

  Ostatnio na profilu byli

  668 wyświetleń profilu
  1. ROMANIKOV

   W obecnej sytuacji przydał by się jakiś admin na serwerze! NA TAK. + Wiek. + AMXX. + Brak osób na stanowisku administratora. + GT. + Steam. - Brak określonego Doświadczenia.
  2. ROMANIKOV

   ŚREDNIO - Wiek. - Brak Steam'a. - Brak doświadczenia. - Słaba znajomość AMXX. - Przy braku osoby z uprawnieniami za dużo sobie pozwala. Brak kultury. - Za dużo nieprzemyślanych zgłoszeń na "[email protected]". Ktoś Cię zabił i od razu leciało zgłoszenie. + GT + Brak osób na stanowisku administratora na serwerze. To co napisałeś nie ma sensu. Oczywiście. Kiedy się dojrzewa to jest to wiek buntowniczy ale to się ma ni jak do kultury. Jeśli jesteś osobą kulturalną to taką będziesz. Ja jestem bardzo nerwowym człowiekiem ale opanowanym i nie miałem problemu z kulturą na serwerze, nawet jeśli jeszcze nie zostałem adminem. Nie ma, że "Postaram się". Ty po prostu musisz się poprawić. Szkoda, że obecnie nie mam czasu na grę ponieważ, kiedy słyszę co się dzieje na tym serwerze to mnie krew zalewa
  3. ROMANIKOV

   @M6gLTE nie powinno Cię w ogóle interesować w jaki sposób można uzyskać skrzynki po przez kopiowanie Chłopaki, ale po co ten spam? Przecież, ZAWSZE możecie skorzystać z opcji "edytuj" @Nexiol Z Patalogii Na serwerze CS:GO MOD #8 był i jest taki gracz o nicku AWP.MASTER który kopiował skrzynki. Ma zmienne IP. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że było resetowanie amxxbansa i nie można sprawdzić czy lata na aktywnym. A nawet jak dostanie tego bana to i tak mu tego nie udowodnicie A kolega o nicku "AWPIERDOLCHCESZ?" powinien dostać bana nie dość, że za kopiowanie, to i za wulgarny nick Jeśli widzicie takie sytuacje, że ktoś na jackpota pakuje bardzo dużo skrzyń to zróbcie ss'a i wyślijcie na forum.
  4. ROMANIKOV

   7 http://cssetti.pl/serwer/80.72.41.212:27330
  5. ROMANIKOV

   No tak... Właśnie, że nie mam żadnego dowodu na to, iż gracz którego zbanowałem to ta sama osoba która grała wcześniej na cheat'ach i otrzymała bana. Siedząc na amxxbans zastanawiałem się przez dłuższą chwilę czy to ta sama osoba. IP co prawda można zmienić, ale wtedy nie pomyślałem, że SID'u nie można zmieniać. Jeśli jestem w błędzie to proszę o poprawienie mnie. Jednak teraz będę musiał się jeszcze bardziej przykładać do analizowania niektórych rzeczy. Będę się starał aby taka sytuacja już nie miała więcej miejsca. Proszę o odbanowanie tego gracza oraz przepraszam za kłopot
  6. ROMANIKOV

   6 http://cssetti.pl/serwer/80.72.41.212:27330
  7. ROMANIKOV

   63 http://cssetti.pl/serwer/80.72.41.212:27330
  8. ROMANIKOV

   58 http://cssetti.pl/serwer/80.72.41.212:27330
  9. ROMANIKOV

   54 http://cssetti.pl/serwer/80.72.41.212:27330
  10. ROMANIKOV

   Pomocny, uczciwy oraz miły
  11. ROMANIKOV

   Witam Cię Widzę takie same zainteresowania jak ja
  12. ROMANIKOV

   Wiele osób straciło swoje skiny/klucze/skrzynki. Powodem jest posiadanie dużej liczby owych przedmiotów, co wyglądało jak wyglądało. Bez braku dowodów robili czystkę . Troszkę źle zrobili z tym czyszczeniem kont. Mogli wszystko ładnie naprawić, żeby już się nie dało kopiować no i zaplanować ogólny reset serwera, żeby nikt nie czuł się poszkodowany. Wtedy wszyscy by nie mieli swoich skinów. Oraz wtedy wiadomo by było, że jak ktoś by miał dużo przedmiotów to owych skinów i tego wszystkiego nie skopiowali, ponieważ nie było by takiej możliwości No ale cóż... Zadyma wielka się zrobiła niestety. Ludzie pytają cały czas osoby z uprawnieniami co się stało z ich ekwipunkiem. Nigdy nie wiem jak im odpowiedzieć. Do tego dodam, że takich pytań jest trochę dużo a czasami wolałbym po prostu sobie pograć niż pisać w kółko to samo... Dlatego chyba było by lepiej zaplanować reset serwera. Niestety. Jest też pewnie kilka osób co inwestowali w ekwipunek po przez opcję (sklepsms), i im też zostało zresetowane konto. Teraz to zależy od rang wyższych co zrobią dalej. Pozdrawiam Serdecznie.
  13. ROMANIKOV

   Witaj
  14. Wzór podania: Nick: Wiek: Doświadczenie (w byciu adminem): Znajomość AMXX (W skali 1-10): Staż w CS-sie: Steam / NonSteam: Dlaczego Ty: Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Kontakt: Link do GameTracker'a:
  ×