Skocz do zawartości
DaNoN^^

Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenie raz dziennie na forum;Tak
- Minimum 16 lat;15
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;Luzik
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;Znam
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;Owszem
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;Trochę już tam nołlajfie więc myślę, że już trochę osób mnie zna.
- Minimum 30h przegrane na serwerze;Tak jest
- Obowiązkowo aktywne konto steam; Zakupie najprawdopodobniej steama już 20 marca coś ok. takiej daty.
- Posiadanie mikrofonu;Mam

Nick: DaNoN
Wiek: 15
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem już  parę razy tutaj i myślę, że mógłbym znowu zacząć pomóc adminom ;).
Znajomość AMXX (W skali 1-10):6 jakoś tak
Staż w CS-sie: Ok. 4 lata 
Steam / NonSteam: Ns
Dlaczego Ty: Jestem często na serwerze, lubię na nim grać i chciałbym pomóc pilnować porządku nad serwerem.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:No tak z 1-2h. Czasami mogę nie wchodzić na serwer codziennie ale na spokojnie będę to odrabiał w weekendy. :) 
Kontakt: Forum, ts3, email.
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Danon/91.224.117.30:27050/

Edytowane przez DaNoN^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@PRN:D Wiesz co to jest za dzial? Przypominam Ci GO MOD #4 A na serwerze nie grasz, wiec nie masz prawa sie wypowiadac ;)

 

@NaPewnoNieMaGGik Prośba, nie spamuj widzisz taki problem użyj opcji "zgłoś" Moderatorzy są od tego określania, proszę nie spamować.- wiadomo, piszesz może rację ale takie rzeczy się zgłasza. /happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
YXOArtw.png
Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...