Skocz do zawartości
Anonnymus MOC

Aha.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Anonnymus

Godzina, data zdarzenia: 23:30 17.03

Mapa: Dust2_long

STEAM_ID / IP: Jest nizej

Uzasadnienie:[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'obraza admina'
[AMXBans] Duration: '1 day'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1274436404'
[AMXBans] Your IP: '5.172.234.148'
[AMXBans] ========================================

 

Gdzie ty chłopie masz obraze admina? Pytanie, a obraza jest różnica, radze skończyć podstawówke.  ELO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wycinek z konsoli:
"un4given has left the game
[TEAM_URSUS]Anonnymus :  jusz nie :<

[TEAM_URSUS]Anonnymus :  zluzuj babka

*** ZzZzZzZ killed Olka with a headshot from mac10 ***
ChRoNo has left the game
[TEAM_URSUS]Anonnymus :  okres masz"

Ten oto gracz chyba nie wie co to jest kultura upominałem go z pare razy, ponownie gdy napisałęm say @@ Na serwerze obowiązuje kultura!!!,
gracz zareagował w ten sposób jak na wycinku, nie mam dowodów w postaci demka ani ss, ale sądze że @Olka♡ posiada bo do niej były skierowane słowa @Anonnymus MOC
I sama była świadkiem tego wszystkiego, nw czemu ten gracz nadal może grać u nas na serwerze skoro pomimo długoterminowych banów nie zmienia swojego postępowania.
Pozdrawiam PHONEX ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że mam ss i kultury wgl nie ma ta osoba , My Admini z serwera 801 zostaliśmy powiadomieni co mamy z tą osobą robić od @SUNN. #URLOPogólnie ona tyczy ludzi którzy notorycznie mają bany za kulture więc ban na 30 minut nie był wgl niczego wart bo tu niewinne dziecko dostało bana a pojawiał się komunikat że obowiązuje kultura a na serwerze mocny za przeproszeniem w gębie jest 

Pierwszy link to są słowa do Mnie . http://www50.zippyshare.com/v/CeyKQxsX/file.html

Drugi link to jest kilka dni temu i wtedy miałam dać bana ale niestety jak zwykły tchórz uciekł http://www50.zippyshare.com/v/Q6XbNvSG/file.html 

Jeszcze trzeci link ale tam jest jedno ss ale w typu takie słowa sa obrzydliwe to własnie było dziś http://www50.zippyshare.com/v/5MMF65Nm/file.html  :/ Więc ban na 1 dzień był jak najbardziej słuszny .

My nie chcemy aby ktoś taki używał słownictwa dostaliśmy informacje aby ss , demka zbierac i banować na minimum jeden dzień . Jeżeli macie uprawnienia u nas w dziale Admini Cod 801 jest ten temat . 

Edytowane przez Olka♡
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytuj

    Line 737: L 03/17/2017 - 14:54:40: *DEAD* Anonnymus : gowno


    Line 740: L 03/17/2017 - 14:54:52: *DEAD* Anonnymus : robilem xD
    Line 741: L 03/17/2017 - 14:55:05: *DEAD* Anonnymus : ale ty grozny
    Line 745: L 03/17/2017 - 14:55:09: *DEAD* Anonnymus : ok
    Line 748: L 03/17/2017 - 14:55:26: *DEAD* Anonnymus : Oral nie zabijaj mnie debilu bo robie questa

    Line 1627: L 03/17/2017 - 18:27:56: Anonnymus : bo nie wiem ze broi idioto
    Line 1638: L 03/17/2017 - 18:30:00: Anonnymus : hahahah ciota

    Line 1962: L 03/17/2017 - 19:20:25: Anonnymus : ZYDY ZYDY PALO SIE PALA SIE!!!

    Line 2528: L 03/17/2017 - 23:10:16: (Counter-Terrorist) Anonnymus : ty kutasie xD[

 

    Line 2369: L 03/14/2017 - 22:38:51: Anonnymus : zajebie mu kiedys
    Line 2371: L 03/14/2017 - 22:39:01: *DEAD* Anonnymus : pies jeba
    Line 2372: L 03/14/2017 - 22:39:29: *DEAD* Anonnymus : wyjeb go stad ta kurwe jebana

 

[/quote]

Bana przedłużam do 3 dni. Może w końcu się nauczysz. 

Jedna Twoja obraza, choćby od idioty i dodam Ci bana na 2 miesiące. Rozhulałeś się chłopcze, a ja Cię przytemperuję jak ołówek. Uważaj na słowa, bo dostęp do logów mam i w każdej chwili mogę znaleźć każde Twoje słowo i wyciągnąć konsekwencje.

PS. Zamiast klasy to kup sobie jakiś kurs dobrego wychowania.

PS2. Jutro prześledzę historię Twoich banów bo z tego co widzę masz jakiegoś bana za AB. Musze to sprawdzić, jeśli się okaże że faktycznie to Twój ban to w zasadzie zakończyłeś przygodę na tej sieci.

PS3. @Olka♡ @PHONEX mieliście mi pisać PW w razie gdyby on obrażał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
rlxMnQd.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...