Skocz do zawartości
Jagiellon

skarba na | XHA | VinperPro

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 18.03.2016


Nick gracza:  | XHA | VinperPro

 

Dowody:  [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'Przeklinanie'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:37619261'
[AMXBans] Your IP: '109.231.59.101'
[AMXBans] ===============================================
Świadkowie: Było 21 osób na servie :P


Uzasadnienie: Gość o nicku  | XHA | VinperPro pojawia sie po jakimś czasie gram troche tu i nie widziałem go i banuje mnie  na godzine za przeklinanie. Gracz Domino czy jak mu tam napisał mi "Takiego wała jak twoja mama" Więc mu napisałem żeby zamknął morde i siedział cicho na dupie ja sobie nie pozwolę żeby jakiś burak mi cisnął rodzinę :) . Po czym dostaje bana na godzine bo obraziłem mu kolege. Mam to gdzieś że obrażam Ci kolege gracz to jest gracz jesteś adminem i traktujesz wszystkich równo a myślisz że wolno Ci cuda Nsie :) Prosze o Ub bo to jakiś cyrk a dodam że gracz domino nie został w żaden sposób ukarany. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, Ripton napisał:

To wreszcie skarga czy odwołanie?

Skarga = Ty przedstawiasz dowody.
Odwołanie = Admin przedstawia.

Moim zdaniem jest to skarga aczkolwiek no jak widać prosi o ub więc takie 2w1.. 

 

Ogólnie jeżeli chodzi o Vinpera to musze się zgodzić iż często daje bany przesadzone+ no niestety ale faworyzuje niektórych graczy czego nie powinno być.. Teoretycznie nic do niego nie mam aczkolwiek jeżeli chodzi o niego.. Pojawia sie raz na dzień na serwerze i uważa się za nie wiadomo kogo.. Sam nadużywa mikrofonu + wyzywa jak leci.. Już mu wiele razy zwracałem uwagę na ten temat lecz jak kamień w wodę.. Pozwole aby @happy  @Ania ;) lub ktokolwiek inny z wyższej moderacji ocenił aktualną sytuacje zarówno jego jak i gracza wyżej.

Pozdrawiam

Freeway

Edytowane przez RuskiPingwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zenada jak zawsze nastepny dobry admin ma isc w piz** a amatorzy ktorzy nie umieja zrobic głupich ssow zostana no ale ok wasza decyjza :),

A co do Jagiellona grabi sobie u kazdego a jak juz dostanie bana za to ze zlamal regulamin to placze zobaczcie logi z serwera bo chyba z 6 linijek bedzie jak mnie wyzywal ale dobra bo zawsze to admina wina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rresz dobry admin non steam :D hahaa  Grabię sobie u każdego ? zwariowałeś pewnie patrzcie logi śmiało nie mam nic do ukrycia każdy gracz na serverze powie że jak gram to gram w ciszy i info podam tyle z mojej strony :) Gram na servie tym jakieś 2 tygodnie także słabo rresz jakieś dowody może ? 

dodam że to pierwszy ban także nie wiem o co Ci chodzi 

Edytowane przez Jagiellon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pewnie że poczekamy a wtedy się chyba zdziwisz lekko :) ty mi nie mów czy ja się przejadę czy nie patrz żebyś sam się nie przejechał :D Pozdrawiam i proszę nie śmiecić bez sensu. Czekamy na odpowiedź   | XHA | VinperPro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odwołanie 
Może czasami przeklinam dogaduje komuś ale jeśli chodzi o dawanie banów to mogę się zgodzić czasami przesadzam , ja mam taki przykład gracz z nikiem TCNDC ma cały czasz ping powyżej 150 i gdy mu dawałem po 5 
minut to zawsze taki sam ma.Jeśli chodzi o Jagiellona  to wiem że przesadziłem na 1h ban przepraszam  moja wina nie zauważyłem co pisał Domiinoo. Teraz  mi chodzi o RuskiPingwin jak byś nie wiedział ale każdy ma robotę w domu albo musi gdzieś jechać, czasami gdy gram to wiadomo że ze złości coś się wymsknie, ja mogę powiedzieć że każdemu to się przytrafia ale gdy chodzi o wyzywanie to nie mogę się w 100% że  niby ja wyzywam każdego to nie prawda. Powiem tak gracz z nikiem Queel wyzywa każdego a najbardziej wyzywa graczy bez mutacji i to on wyzywa najbardziej a nie ja ja może powiem ale nie tak jak on. 
Ja mogę tylko czekać na opinie adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
kfLSwaa.png

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...