Skocz do zawartości
Jagiellon

skarba na | XHA | VinperPro

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 18.03.2016


Nick gracza:  | XHA | VinperPro

 

Dowody:  [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'Przeklinanie'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:37619261'
[AMXBans] Your IP: '109.231.59.101'
[AMXBans] ===============================================
Świadkowie: Było 21 osób na servie :P


Uzasadnienie: Gość o nicku  | XHA | VinperPro pojawia sie po jakimś czasie gram troche tu i nie widziałem go i banuje mnie  na godzine za przeklinanie. Gracz Domino czy jak mu tam napisał mi "Takiego wała jak twoja mama" Więc mu napisałem żeby zamknął morde i siedział cicho na dupie ja sobie nie pozwolę żeby jakiś burak mi cisnął rodzinę :) . Po czym dostaje bana na godzine bo obraziłem mu kolege. Mam to gdzieś że obrażam Ci kolege gracz to jest gracz jesteś adminem i traktujesz wszystkich równo a myślisz że wolno Ci cuda Nsie :) Prosze o Ub bo to jakiś cyrk a dodam że gracz domino nie został w żaden sposób ukarany. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, Ripton napisał:

To wreszcie skarga czy odwołanie?

Skarga = Ty przedstawiasz dowody.
Odwołanie = Admin przedstawia.

Moim zdaniem jest to skarga aczkolwiek no jak widać prosi o ub więc takie 2w1.. 

 

Ogólnie jeżeli chodzi o Vinpera to musze się zgodzić iż często daje bany przesadzone+ no niestety ale faworyzuje niektórych graczy czego nie powinno być.. Teoretycznie nic do niego nie mam aczkolwiek jeżeli chodzi o niego.. Pojawia sie raz na dzień na serwerze i uważa się za nie wiadomo kogo.. Sam nadużywa mikrofonu + wyzywa jak leci.. Już mu wiele razy zwracałem uwagę na ten temat lecz jak kamień w wodę.. Pozwole aby @happy  @Ania ;) lub ktokolwiek inny z wyższej moderacji ocenił aktualną sytuacje zarówno jego jak i gracza wyżej.

Pozdrawiam

Freeway

Edytowane przez RuskiPingwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zenada jak zawsze nastepny dobry admin ma isc w piz** a amatorzy ktorzy nie umieja zrobic głupich ssow zostana no ale ok wasza decyjza :),

A co do Jagiellona grabi sobie u kazdego a jak juz dostanie bana za to ze zlamal regulamin to placze zobaczcie logi z serwera bo chyba z 6 linijek bedzie jak mnie wyzywal ale dobra bo zawsze to admina wina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rresz dobry admin non steam :D hahaa  Grabię sobie u każdego ? zwariowałeś pewnie patrzcie logi śmiało nie mam nic do ukrycia każdy gracz na serverze powie że jak gram to gram w ciszy i info podam tyle z mojej strony :) Gram na servie tym jakieś 2 tygodnie także słabo rresz jakieś dowody może ? 

dodam że to pierwszy ban także nie wiem o co Ci chodzi 

Edytowane przez Jagiellon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dal bym ci dowody gdbym mial dostep do logow ale zaczekajmy na superadminow :) sie przejedziesz kolego bo ban w 100% sluszny pozostala czesc skargi moze w 50% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pewnie że poczekamy a wtedy się chyba zdziwisz lekko :) ty mi nie mów czy ja się przejadę czy nie patrz żebyś sam się nie przejechał :D Pozdrawiam i proszę nie śmiecić bez sensu. Czekamy na odpowiedź   | XHA | VinperPro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie po co ten SPAM?

Poczekajmy aż admin dostarczy dowody na winę gracza i będzie po sprawie.

Każdy kolejny post będzie odpowiednio nagradzany, jak się chcecie spierać to na PW zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odwołanie 
Może czasami przeklinam dogaduje komuś ale jeśli chodzi o dawanie banów to mogę się zgodzić czasami przesadzam , ja mam taki przykład gracz z nikiem TCNDC ma cały czasz ping powyżej 150 i gdy mu dawałem po 5 
minut to zawsze taki sam ma.Jeśli chodzi o Jagiellona  to wiem że przesadziłem na 1h ban przepraszam  moja wina nie zauważyłem co pisał Domiinoo. Teraz  mi chodzi o RuskiPingwin jak byś nie wiedział ale każdy ma robotę w domu albo musi gdzieś jechać, czasami gdy gram to wiadomo że ze złości coś się wymsknie, ja mogę powiedzieć że każdemu to się przytrafia ale gdy chodzi o wyzywanie to nie mogę się w 100% że  niby ja wyzywam każdego to nie prawda. Powiem tak gracz z nikiem Queel wyzywa każdego a najbardziej wyzywa graczy bez mutacji i to on wyzywa najbardziej a nie ja ja może powiem ale nie tak jak on. 
Ja mogę tylko czekać na opinie adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin przyznał się do błędu i ban minął, zamykam.

Aha i  @{VP} VinperPro:p posiadasz jakieś dowody na gracza Queel? Bo na dobra sprawe każdy może tak powiedzieć.

 

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
kfLSwaa.png

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...