Skocz do zawartości

[BEZ UB] To tak sie traktuję Dobrego Admina


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: panczo

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : panczo 
[AMXBans] Powod : ' co to za banowanie bez rangi? Zapraszam do wyja?nienia ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 214218426 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' ' 
[AMXBans] =======================================

Po pierwsze nie mam Stema, po drugie nie moja wina że forum padło i nie ma takich wiadomości że byłem adminem tera to może i moje przeoczenie że napisałem tylko o skomasowanie kont na forum i nie wspomniałem o tym że miałem adma ale nawet konta do dziś nie zostały złączone przez 3 tygodnie. Jak nie chcesz dobrego admina to nie ale bana cofnij bądź daj na czas określony bo nie po to stosuję się do regulaminu i uczę go innych graczy, kupuje premke na 3 miesiące i vipa na miesiąc żeby tylko stracić kasę i tak być nagrodzonym za to że pomagam w zachowaniu porządku na serwerze.

Proszę o wypowiedź  @Sunn. 

 

Przepraszam że nie dopełniałem swoich obowiązków i jeśli dostanę jeszcze jedną szanse to na pewno będę robił wszystko co do mnie należy. Co do tych banów to trochę mnie poniosło, te dopiski na końcu nie były potrzebne ale po prostu nie wytrzymałem dając któryś raz z kolei tej samej osobie za to samo bana.

Edytowane przez PanczoNeff:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, PanczoNeff:P napisał:

Po pierwsze nie mam Stema, po drugie nie moja wina że forum padło i nie ma takich wiadomości że byłem adminem tera to może i moje przeoczenie że napisałem tylko o skomasowanie kont na forum i nie wspomniałem o tym że miałem adma ale nawet konta do dziś nie zostały złączone przez 3 tygodnie. Jak nie chcesz dobrego admina to nie ale bana cofnij bądź daj na czas określony bo nie po to stosuję się do regulaminu i uczę go innych graczy, kupuje premke na 3 miesiące i vipa na miesiąc żeby tylko stracić kasę i tak być nagrodzonym za to że pomagam w zachowaniu porządku na serwerze.

Jeśli moge coś dodać, gdzie jaki porządek? to jest porządek i regulamin? http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=92639 / http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=90684
Admin ma być wzorem dla graczy, a w podanku na admina oznajmuje sie że będzie się przynajmniej raz na 24h na forum

Edytowane przez PHONEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PanczoNeff:P napisał:

Po pierwsze nie mam Stema

Bana dodałem na SID z którego Ty dodałeś bana na serwerze.

2 godziny temu, PanczoNeff:P napisał:

po drugie nie moja wina że forum padło i nie ma takich wiadomości że byłem adminem

Forum stoi już od kilku tygodni. Natomiast nigdzie nie widzę Twoich postów z prośbą o przywrócenie rangi. 

 

2 godziny temu, PanczoNeff:P napisał:

może i moje przeoczenie że napisałem tylko o skomasowanie kont na forum i nie wspomniałem o tym że miałem adma

Nie może tylko na pewno. Nie dostałeś bana na drugi dzień od powrotu forum tylko po kilku tygodniach. Nie miałeś czasu zgłosić się do nikogo choćby na PW? Do tego przypominam, że admin powinien minimum raz dziennie forum odwiedzić. To samo się tyczy działu admina i ostrzeżeń - wychodzi na to, że przez ostatnie kilka tygodni nie była sprawdzana Twoja aktywność, nawet nie widniejesz na liście administratorów serwera.

 

2 godziny temu, PanczoNeff:P napisał:

Jak nie chcesz dobrego admina to nie

Zaraz zaraz, bez takich nutek że jesteś pokrzywdzony i niewinny. Po pierwsze, ten dobry admin o którym powinien dawno temu zgłosić się po rangę i następnie zgłosić swój GT w odpowiednim dziale. Kolejna rzecz - nikt nie powiedział że Cię nie chcemy, dostałeś bana w celu wyjaśnień, bo jak widać masz gdzieś forum i część swoich obowiązków.

 

2 godziny temu, PanczoNeff:P napisał:

kupuje premke na 3 miesiące i vipa na miesiąc żeby tylko stracić kasę i tak być nagrodzonym za to że pomagam w zachowaniu porządku na serwerze.

No widzisz i gdybyś się zgłosił na forum/PW to dostałbyś i rangę admina i swoje usługi z powrotem. Po tym temacie 

już więcej na forum nic się nie odezwałeś aż do dzisiejszego bana. 

 

2 godziny temu, PHONEX napisał:

Jeśli moge coś dodać, gdzie jaki porządek? to jest porządek i regulamin? http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=92639 / http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=90684
 

Czy admin rozdaje bany z takimi powodami?

Poza tym nie jest to sprawa nagród/wdzięczności tylko przyzwoitości i porządku. Administrator serwera nie ma obowiązków tylko na serwerze ale i na forum również. Wszyscy admini zgłosili się w odpowiednich tematach i niemal natychmiast dostawali rangę (zwłaszcza w pierwszy dzień, gdzie w zasadzie od rana do godzin popołudniowych siedziałem i tylko dodawałem rangi adminom). Ty tego nie zrobiłeś. Dlaczego?

@PanczoNeff:P zapraszam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem wstawi link do GT jak na tym koncie nie miałem takich uprawnień jak na starym. Pisałem ci o tym na PW a ty skierowałeś mnie na odpowiedni temat gdzie napisałem o skomasowaniu kont na forum. Bez uprawnień nie wydze wszystkich tematów i nie mogłem podać GT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PanczoNeff:P napisał:

Jak miałem wstawi link do GT jak na tym koncie nie miałem takich uprawnień jak na starym. Pisałem ci o tym na PW a ty skierowałeś mnie na odpowiedni temat gdzie napisałem o skomasowaniu kont na forum. Bez uprawnień nie wydze wszystkich tematów i nie mogłem podać GT 

Wiem, że bez uprawnień nie widzisz działu ale nie dostaniesz tych uprawnień jeśli nie będziesz współpracował... Forum wróciło z dnia na dzień, cała administracja miała multum i jeszcze więcej roboty (dodawanie rang, adminów, uzupełnianie tematów, działów itd.). Dlatego Twoim obowiązkiem było dopilnowanie abyś otrzymał 1. rangę 2. dostęp do działu @.

20 minut temu, PanczoNeff:P napisał:

A zresztą o co my się kłócimy.

Nikt się nie kłóci. 

 

20 minut temu, PanczoNeff:P napisał:

Chodzi mi tylko o to żeby dograć do końca premka i vipem o nie chcę stracić kasy.

Nie masz perma na wieki, chodziło o to żebyś w końcu wbił na forum i wyjaśnił swoją sytuację.

20 minut temu, PanczoNeff:P napisał:

Potem jeżeli chcesz to już więcej nie pokarze się na serwie 

Ty nam łaski nie robisz. Chcesz adminować dalej - będziesz adminował* ale zacznij  współpracować i przede wszystkim działać jak admin. Nikt Cię stąd nie wygania. Wymagamy tylko i wyłącznie pewnego minimum jak admin ma się zachowywać i jakie konsekwencje musi ponosić jeśli mamy zastrzeżenia do jego pracy.

* to jest trochę śliska sprawa - nie miałeś aktywności sprawdzanej, więc nikt nie wie czy ją wyrabiałeś. Do tego dochodzi warn za niewyjaśnione nadal przez Ciebie powody banów. Do nich się nie odniosłeś, a to jest jedna z kluczowych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako admin jesteś zobowiązany uczestniczyć w życiu forum KAŻDEGO DNIA skoro raz nie dostałeś rangi mogłeś to zrobić drugi raz tak jak kilku innych osób.  W moim odczuciu po prostu Ci na tym nie zależało olałeś forum i grałeś dalej jak gdyby nigdy nic, minął miesiąc odkąd forum wstało na nogi i dopiero jak dostałeś bana dałeś znak życia 

@Malu @aquax Zapraszam do lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...