Skocz do zawartości

[BEZ UB] Odwołanie do bana CODMOD [45k lvl]


KaBaReTowY

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: KaBaReTowY

Godzina, data zdarzenia: 25.03.2017 - 18:32:20

Mapa: de_assault

STEAM_ID / IP:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'masz bez ub  na  forum'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:2138393293'
[AMXBans] Your IP: '80.54.41.20'
[AMXBans] =======================================

Uzasadnienie: Pierw dostałem bana od *A*N*I*M*A*L*M*O*R*D* wstaw ss . Wstawiłem ss na forum i czekałem . Gdy wszedłem na forum zobaczyłem post od rangi: UBTeam , że Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie i dostaje ub . Potem wbijam na serwa dostaje bana od Darshil za powód: masz bez ub na forum jak widzicie wyżej . Wchodzę  na forum i patrze , że jakiś inny admin dodał post , że nie dostaje ub . Nie rozumie tego , proszę o sprawdzenie tego . Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz aktywnego bana z 10 marca , ponieważ nie wstawiłeś ss. (http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=89052).

Pośpieszyłem się z decyzją o UB, krótko mówiąc był to mój błąd, ponieważ nie zauważyłem tego wyżej (czyli bana z 10 marca). Jak widać kolega @BeZzi  czuwa i poprawił mój błąd ,i za to mu bardzo dziękuję.Zapraszam do zrobienia 100 reklam dla naszej Sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...