Skocz do zawartości

[UB] Kabel od myszki, niby wh


Kabel

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Kabel od myszki bezprzewodowej

Godzina, data zdarzenia: nie wiem

Mapa: nie wiem

STEAM_ID / IP: ' STEAM_3 : 0 : 719031758 ''

Uzasadnienie: dostałem perma za wh. serio? nigdy nie użwyałem żadnego wh, troche w CSa gram, mam słuchawki i do jest chyba jakiś żart...
Proszę o to, by demko, które niby pokazuje, że mam wh zostało obejrzane przez innych adminów bo nie mam sobie nic do zarzucenia i ten ban jest bezpodstawny
Pozdrawiam
Kabel
 P.S. link do tematu:



[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Kabel od myszki bezprzewodowej 
[AMXBans] Powod : ' Cheatujesz [WYJASNIJ] Multi-Head.pl ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ mh.mybans.eu 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_3 : 0 : 719031758 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 89.64.48.251 ' 
[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A więc tak na początku chciałem zaznaczyć ,że demko rozpisałem z playdemo ,ponieważ na view coś mi się nie chciało otworzyć , próbowałem nawet na "Ns" jednak nic nie poskutkowało.

Zaczynamy  Demko o nazwie "hax"

Runda 1. Na początku kolega strzela w ten "dołek" (nazwałem to tak ,ponieważ nie wiem jak to miejsce się fachowo nazywa. Następnie schodzi on w dól i idzie i skręca w lewo.Patrzy się przez ścianę na przeciwnika ,po 2-3 sekundach wychyla się i zaczyna strzelać w to miejsce gdzie był ustawiony przeciwnik chodzi mi o tą akcje co zabił gracz o nicku "Michael2Corleone" ( nie wiem czy napisałem dokładnie nick tego gracza ,ale myślę ,że każdy będzie wiedział o kogo chodziło.Reasumując jak dla mnie (+B).

Runda 2.  Początek rundy gracz idzie w lewym kierunku ,jak widać na demku koło schodów (koło respa CT) stał na "kucaka" przeciwnik ,no to dla mnie to już jest akcja totalnie spalona. Kabel  od myszki bezprzewodowej wychodzi z respa i automatycznie zaczyna skanować w to miejsce gdzie stał przeciwnik.Po zabiciu przeciwnika gracz wyruszył w "dalszą przygodę w poszukiwaniu przeciwników", jak widać po zabiciu gracza "menime" (Nie wiem czy napisałem dokładnie ten nick) , następnym fragiem był gracz  który pojawił się w rundzie 1 czyli "Michael2Corleone".Jak dla mnie akcja wydaję się również bardzo ciekawa .Jak słychać na demku ktoś z prawej strony nadbiegał w tym samym czasie Kabel zatrzymał się na 2-3sek tak jakby wiedział że ktoś za chwile się pojawi, ,a po kilku sekundach nie wiem czy on szedł na "Shift" czy stanął w miejscu  (mniejsza już o to).Ciekawi mnie to ,że automatycznie po zatrzymaniu się przeciwnika z prawej strony "Kabel od myszki bezprzewodowej"  zaczął strzelać dokładnie ,ale to bardzo dokładnie w to miejsce gdzie stał "Michael2Corleone", skończyło się to tak ,że  dostał od po prostu strzały prosto w głowę.Można to również tłumaczyć ,że raczej jak kogoś słyszał i nagle gracz się zatrzymał to zaczął skanować ,no ale przecież do przesady , on skanował dokładnie w to miejsce gdzie był ustawiony przeciwnik.Krótko mówiąc oceniam na (+B)

Runda 3.

Gracz po udaję się w lewym  kierunku od respa. Chodzi mi tutaj o zabicie gracz o nicku "leszek" , również jak dla mnie akcja spalona, ponieważ  nie było słychać tam żadnych kroków. Gdy Kabel od myszki zaczął skanować w ścianę  musiał  bodajże trafić dokładnie w to miejsce gdzie stał gracz o nicku "leszek" , dlaczego twierdze ,że musiał trafić  dokładnie w to samo miejsce?, a dlatego ,że "leszek" raczej miał świadomość tego ,że jeżeli będzie stał dłużej w tym samym miejscu to zginie ,więc postanowił wyjść i spróbować zabić przeciwnika .Oceniam na (+B)

Runda 4.. Po zabiciu gracza "leszek" ,jak widać Kabel patrzył się w ten "dołek" a następnie zaczął skanować tak koło tej drabinki co znajduję się koło "dołka" , i znów podobnie jak wyżej ,z tamtego miejsca wychodzi gracz "Michael2Corleone" i oczywiście zostaje zabity.Oceniam na (+B).

Runda 6.Gracz idzie w lewym kierunku, nagle tak  po prostu cofa się i zaczyna wyczekiwać na przeciwnika , jak widać na demku znów ktoś się pojawił i Kabel od myszki go zabił (było tam 2 graczy ,jednego udało mu się zabić a niestety drugi gracz bodajże "leszek" powstrzymał Kabla.No jak dla mnie akcja również spalona ,przecież gracz ewidentnie musiał wiedzieć ,że ktoś mu robi "Plecy"  ,skąd te informacje?, raczej nie od Pana Boga. Ocena (+B).W tym demku było jeszcze kilka ciekawych akcji ,ale postanowiłem ,że rozpisze te które wydają się ,że tak powiem "ciekawe".

Na demku o nazwie "kabel1" zaciekawiło mnie tylko jedno zdarzenie.Akcja w której Kabel stał  tak mniej więcej koło "Bs 'a" A i czekał aż przeciwnicy będą się "respili" następnie ,kabel zszedł w dól i patrzył na środek.Po chwili zaczął on sobie tak po prostu skanować w tą skrzynie na respie Ct  (skanował on mniej więcej tak ,że strzały były kierowane w końcówkę tej skrzyni). Co się okazało ? ,nagle z tego miejsce wychodzi gracz o nicku "Gamer" i ginie :) ,jest to bardzo podobna akcja w poprzedniego demka gdzie Kabel zabił "Michaela". Jak dla mnie to jest  nie niewytłumaczalne , ponieważ każdą akcje co opisałem to ,te skany Kabla kończyły się tak ,że  z tego miejsca wyjawił się przeciwnik.Reasumując akcja bez wątpienia na (+B)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i nie wierze :D człowiek sobie kulturalnie gra jak zawsze, a tu wmawiają dziecko w brzuch. Jeśli ma się doświadczenie w tej grze i trochę logicznego myślenia to można trochę niestandardowo grać ale, że od razu wh? :D jeżeli ja sobie chodzę i słyszę, że idzie w moją stronę typ po czym jest cisza, to domyślam się, że idzie w moją stronę na shifcie a nie siedzi tam gdzie skończył "tuptać" itp. Poza tym, jak ktoś widzi jak gram, to można zauważyć, że często strzelam w różne miejsca, kanty, rogi, skrzynki, zwłaszcza jak coś usłyszę, albo logicznie rzecz biorąc wywnioskowałem to z innych zdarzeń. tak samo jak ktoś mi 2 razy robi plecy w ten sam sposob, to spodziewam sie ze 3 raz też to zrobi tak? Ludzie wystarczy ruszyć głową. trochę logiki do tej gry dodać i w połączeniu z dobrymi słuchawkami, gdzie słyszę gościa praktycznie od respa gdzie idzie no to można już coś ugrać :) proszę Was, nie róbcie sobie jaj z uczciwego gracza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no i nie zapominajmy o lekkim farcie tak? to, że skanuje i akurat moje myślenie było takie jak gracza i go trafiłem, to tylko moje szczęście, nie zawsze to działa, ale że przeciwnicy byli dość słabi i łatwo było przewidzieć ich ruchy to nie było trudne tak a nie inaczej z nimi grac :)

Masz opcje "Edytuj" ,więc z niej  korzystaj /Aureox

Edytowane przez Aureox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...