KACPER.M Posted March 30, 2017 #437648 Posted March 30, 2017 No oto ten gracz podaje nick [V]ar[M]an gra na czitach wiele graczy to potwierdzi JELFA PIJAQU AERWOO NO I JA A I JESZCZE TEKSAŃSKAMASAKRA TU MACIE CO JEST CO RUNDE I MA ZAWSZE TAKIE STATY A I DODAM DEMKO TYLKO DEMKA NIE MOGE OTWORZYĆ http://www28.zippyshare.com/v/6lwFU9NY/file.html
PiJaQu :) Posted March 30, 2017 #437651 Posted March 30, 2017 (edited) Ja tam demka nie mg otworzyc ale SS mg mu zrb Edited March 30, 2017 by PiJaQu :)
TaksanskaMasakra Posted March 31, 2017 #437791 Posted March 31, 2017 Zgadzam się, że [V]ar[M]an posiada cheaty. Niestety też nie mogę odtworzyć demka.
SUNN. Posted March 31, 2017 #437803 Posted March 31, 2017 Skoro czituje to czemu admini z nim porządku nie zrobią? @.::[JELFA]::. @PiJaQu :) o co tutaj chodzi? Poza tym gdzie SID i IP podejrzanego? Bez tego nawet nie ma co oglądać, bo nie ma nawet jak bana potem dodać. Jak będziecie mieli demko + SID i IP to zapraszam do założenia tematu tutaj: http://multi-head.pl/forum/119-zgłoś-cheatera/
.::[JELFA]::. Posted March 31, 2017 #437847 Posted March 31, 2017 A więc jeżeli jest gówno burza to tak 12 dni nie działał AMX ja nie gram od 3-4 dni w CS bo mam malowanie w domu więc nie wiem o co 5..Nie wiem czy ktoś zauważył jest nas 2 Adminów a leżą 3 podania nie ruszone już jakiś czas.Będę na CS to ogarnę.
HaZarD Posted April 2, 2017 #438246 Posted April 2, 2017 Jak nie ma admina zgłaszajcie do działu zgłoś czitera/piszcie na sb moze jakiś support admin sie odezwie
HaZarD Posted April 2, 2017 #438247 Posted April 2, 2017 Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Mar 31
3
Mar 30
2
Apr 2
2
Top Posters In This Topic
HaZarD 2 posts
PiJaQu :) 1 post
TaksanskaMasakra 1 post
KACPER.M 1 post
Popular Days
Mar 31 2017
3 posts
Mar 30 2017
2 posts
Apr 2 2017
2 posts