Skocz do zawartości

[BEZ UB] Odwołanie się od bana.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry: Dolep Z Patologii

Godzina, data zdarzenia: ok. 9:20 dna 31.03 br

Mapa: css_dust2 (chyba)

STEAM_ID / IP: 178.235.41.100   (IP)

Uzasadnienie: CSGO MOD #8     Dostałem bana za ''Kopiowanie skinów" bez powodu. Wiem, że skiny były kopiowane  ale ta osoba dostała już bana. Ja natomiast byłe jedną z wielu graczy, które dostawały dużo skrzynek kluczy i skinów. Bardzo proszę o ub gram na tym serwerze od długiego czasu i mi naprawdę zależy. A jak są dowody to chciałbym je zobaczyć, bo na pewno nie są prawdziwe :)
Proszę o szybką odp, jeśli to możliwe.
                                                                                                                                                                                                                                                       Dolep Z Patologii

Edytowane przez Dolep Z Patologii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym przeprosić za powód, nie kopiowanie skinów tylko kluczy i skrzynek. Ja w tym czasie byłem na serwerze pod innym Nickiem i podsłuchałem całą rozmowę Hs Fatala i Dolepa i wyraźnie słyszałem jak Fatal proponuje Dolepowi kopiowanie, a gracz bez żadnego zastanowienia zgadza się. Dodam że Fatal ma już u nas bana na serwerze za kopiowanie.

17577685_1886887578249010_1936802531_n.jpg

17690269_1886887604915674_863586632_n.jpg

17690479_1886887548249013_717819151_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...