Skocz do zawartości
leatamwcspodresie

Konkurs

Rekomendowane odpowiedzi

Elo organizuję konkurs pomyślałem ,że jestem trochę przy kasie i zrobię konkurs.

Na czym on będzie polegał? Już tłumaczę na pewno graliście w ping-ponga i widzieliście tabele.To będzie polegało na czymś aka ta tabela tylko w cs na walce 1 na 1.Czyli gramy do 16 wygranych rund. Przyjmę 24 osób. Jak ktoś się nie zjawi to osoba ma wolny los (przechodzi dalej) osoba ma 5 min na zjawienie się jak się nie stawi to odpada.https://www.google.p...iact=mrc&uact=8 Tak będzie wyglądać tabela. Będą tak, że loswane bronię  np. Ak vs Ak | AWP vs AWP itd. Będą ,także odcinki na mapie np. na bananie [inferno] | gala [dust 2] i inne!! Co wy na to!!!! Chcecie taki konkurs piszcie!! Będą nagrody!!!

 

 

 

 

 

 

1- miejsce VIP na 30 dni na wybrany serwerze (tylko nie wiem czy na wszystkich serwerach są VIP'y )

2- miejsce VIP na 21 dni na wybrany serwerze (to samo nie wiem czy na wszystkich serwerach są VIP'y)

3- miejsce VIP na 14 dni na wybrany serwerze ( to samo xD)

Tylko /sklepsms na wybranym serwerze o to mi chodzi bo przez stronę troszkę drożej chyba xD

 

 

 

 

UWAGA!!! : KONKURS ODBĘDZIE SIĘ NIE PO  KONKURSIE 5 VS 5 TYLKO ODBĘDZIE SIĘ PO  INNYM KONKURSIE KTÓRY ZOSTAŁ ZAREZERWOWANY BĘDZIE PODOBNY DO MOJEGO WIĘC PROSZĘ SIĘ NIE POMYLIĆ| ZAKAZ UŻYWANIA WH |AIM|SH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:facepalm: :facepalm: nie wybiegaj tak daleko w przyszłości :) niech zakomczy sie obecnie trwający konkurs i ten jak to wspomniales "inny zarezerwowany", wtedy wychodź z taka inicjatywa :)

 

 

 

//

 

wczoraj napisałeś taka sama propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://multi-head.pl/index.php/topic/87060-konkurs/

 

 

 

Ej po co kolejny temat? Teraz trwa konkurs, a jak wiesz, ma być kolejny, są już plany, miałeś prawo nie wiedzieć, bo nie było tematu, ale skoro większość się wypowiedziała, to nie czaję?

 

 

 

Do tego robisz konkurs, a nie masz zgody czerwonych. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten konkurs będzie za pare dni... @@Malu wie o tym i się zgodził, na co następny?

 

 

 

 

 

Miał prawo, w poprzednim temacie (jego temacie) wszystko jest napisane. ;)

 

 

 

@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...