FERN1337 Posted April 2, 2017 #438271 Posted April 2, 2017 (edited) Mam problem od dłuższego czasu nie mogę wbić na serwer wgl mi się nie ładuje wyskakuje "Establishing network connection to server..." O co chodzi ? :) Edited April 2, 2017 by FERN1337
happy Posted April 2, 2017 #438399 Posted April 2, 2017 @FERN1337 usuń plik steam_appid.txt z folderu cstrike ( tam gdzie cs'a masz zainstalowane ) i daj znać czy działa.
FERN1337 Posted April 3, 2017 Author #438531 Posted April 3, 2017 Nie działa nie wiem o co chodzi z ty
Zbakane_OkO Posted April 7, 2017 #439579 Posted April 7, 2017 (edited) miałem coś takiego, polecam wpisać problem na youtube, jest tam to fajnie opisane Edited April 7, 2017 by Zbakane_OkO
MeGusta Posted April 20, 2017 #443354 Posted April 20, 2017 3 godziny temu, z.r.a.z. napisał: COs w temacie do dodania? @MeGusta Gracz już gra z tego co wiem , więc nic już zamykam.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Apr 2
2
Apr 20
2
Apr 3
1
Apr 7
1
Top Posters In This Topic
FERN1337 2 posts
happy 1 post
z.r.a.z. 1 post
Zbakane_OkO 1 post
Popular Days
Apr 2 2017
2 posts
Apr 20 2017
2 posts
Apr 3 2017
1 post
Apr 7 2017
1 post