Sprint V2 Posted April 2, 2017 #438394 Posted April 2, 2017 DOSTAŁEM BANA ZA NIC PISZE MI ([AMXBans] Reason : ' bugowanie skinow ').... Mój NICK: Spr!Nt ODBANUJ MNIE PLISS xd
SUNN. Posted April 2, 2017 #438397 Posted April 2, 2017 Nie zakładaj kolejnego tematu. Aquax Cię przyłapał na bugowaniu skinów i dostałeś bana (a banował tylko tych, którzy naprawdę z tym przeginali). Chcesz UB - zrób 100 reklam sieci.
SUNN. Posted April 2, 2017 #438398 Posted April 2, 2017 Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
Popular Days
Apr 2
3
Top Posters In This Topic
SUNN. 2 posts
Sprint V2 1 post
Popular Days
Apr 2 2017
3 posts