Skocz do zawartości
Airhere98

[ZAMKNIĘTY] Podanie o Admina @AIR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Air
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): A co tu dużo pisać, znajomosć amxmodmenu i wykrywanie chaterów, +/- nagrody dla łamiących zasady. Jeżeli chodzi o mój jakikolwiek staż w byciu adminem, co tu dużo mówić nie będe reklamował ale było tego trochę.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): (9) Na AMXX znam sie tyle co wgrać jakieś proste pluginy, i j/w amxmodmenu, konsola ect.
Staż w CS-sie: Kurde z 10 lat???
Steam / NonSteam: Obojętnie jedno i drugie posiadam
Dlaczego Ty: Po pierwsze zaznacze, że gram tu 2-3 dni ale świetnie sie tu bawie z graczami i super się z nimi dogaduje. Tylko kurde no jedna rzecz która mnie denerwuje to duża ilość cheaterów a mała obecność adminów. Uważam iż, że siedzę w porach wieczornych i popołudniowych dosyć spory czas, to będę miał na oku server. Jestem miły dla graczy, staram sie unikać potyczek z nieprzyjemnymi osobami. Raczej mam pokojowe nastawienie do graczy. Mam 19 lat i dziecko w drodze, dlatego jak to sie mówi nie mogę zachowywać sie jak szczeniak i muszę być nieco dojrzałym. Nie wiem czy coś jeszcze mogę dodać gdyby ktoś miał jakieś pytanie chętnie odpowiem.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: z pracy wracam po 14 więc od 15 jakoś do 12 w nocy siedzę aby sie "zrelaksować" ,że tak to ujmę. 
Kontakt: Steam/Skype/Gadu/Facebook/Mail/Forum 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/AIR/80.72.40.110:27008/   <<< Tak wiem, proszę o oszczędzenie sobie komentarzy ze nie mam 30h, nie jestem robotem żeby w 3 dni 30h przegrać, ale jak wspominałem wszystko jest do nadrobienia zwłaszcza kiedy chodzi o wspólne dzielenie przyjemności z gry.

 

Coś od siebie dodam. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, i mam nadzieje, że będziecie przychylni do niego. Pozdrawiam Serdecznie!

Edytowane przez Airhere98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...