Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Aaaa to sory mój błąd ale smsa wysłałem :D Zrobiłem tak jak jest podane na wzoże

Cytuj

Odpracowanie poprzez kod zwrotny:

Nick:

Ilość odpracowywanych punktów:

Kod zwrotny, wysyłamy na pw: 

ODPRACOWUJĄC OSTRZEŻENIA POPRZEZ SMS, WZÓR WRAZ Z KODEM WYSYŁASZ DO @aquax H@, bądź SM W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI. NIE ZAKŁADAJ TEMATU I NIE WKLEJAJ W NIM KODU ZWROTNEGO!

ale nie przyszedł mi żaden kod tylko że konto zostało doładowane i nic więcej 

Edited by Mastiv
Posted

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...