Mastiv Posted April 3, 2017 #438478 Posted April 3, 2017 (edited) Nick: Mastiv Ilość odpracowywanych punktów: 1 Reklamy: Wysłany sms Edited April 3, 2017 by Mastiv
BobSON Posted April 3, 2017 #438482 Posted April 3, 2017 Premium musi być wykupione na forum. Nie na serwerze.
Mastiv Posted April 3, 2017 Author #438657 Posted April 3, 2017 (edited) Aaaa to sory mój błąd ale smsa wysłałem Zrobiłem tak jak jest podane na wzoże Cytuj Odpracowanie poprzez kod zwrotny: Nick: Ilość odpracowywanych punktów: Kod zwrotny, wysyłamy na pw: ODPRACOWUJĄC OSTRZEŻENIA POPRZEZ SMS, WZÓR WRAZ Z KODEM WYSYŁASZ DO @aquax H@, bądź SM W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI. NIE ZAKŁADAJ TEMATU I NIE WKLEJAJ W NIM KODU ZWROTNEGO! ale nie przyszedł mi żaden kod tylko że konto zostało doładowane i nic więcej Edited April 3, 2017 by Mastiv
LOVASSS Posted April 4, 2017 #438837 Posted April 4, 2017 Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
2
1
Popular Days
Apr 3
3
Apr 4
2
Top Posters In This Topic
LOVASSS 2 posts
Mastiv 2 posts
BobSON 1 post
Popular Days
Apr 3 2017
3 posts
Apr 4 2017
2 posts