Skocz do zawartości
rDk

rDK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:rDk

 

Wiek:20

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, kiedyś posiadałem swój serwer przez 3 lata.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: 8 lat.

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Uważam, że mogę się przydać na serwerze jako admin, gdyż bardzo często jak gram po prostu go brakuje.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W zależności od możliwości, kilka godzin dziennie myślę że jestem.

 

Kontakt: STEAM

 

 

 

Link do Gametracker`a : http://www.gametracker.com/player/Rdk/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze, przyglądałam się Twojemu zachowaniu i jest absolutnie nieadekwatne do wieku - nie panujesz nad emocjami na serwerze i bardzo łatwo wyprowadzić Cie z równowagi. To czego się obawiam to, to że możesz nadużywać flag. Ode mnie masz neutral z przewagą na nie. Powód jest taki: 

b0ab0990a9444.jpg

Chcąc zostać adminem Twoje zachowanie powinno być przykładem dla graczy. Popracuj nad sobą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej mała zgadzam się z Tobą odnośnie emocji. Ale winą jest to, że co najmniej połowa serwera nie wykonuje celów mapy, a żaden z adminów na ten problem nie reaguje. Dziękuję za szczerą opinie, ale nigdy nie nadużywam admina :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ci, którzy piszą nie było z nim problemów, ma kulturę to chyba nie grają na tym samym serwerze co ja. To człowiek w ogóle pozbawiony kultury a jego ciągłe zaczepki i poniżanie innych graczy to jego standardowe zachowanie. Czy taki ma być admin? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kain nie wątpię w twoja wypowiedz lecz napisałem tak a nie inaczej ponieważ umiał trzymać język za zębami jak adminowałem bo wiedział że miał być wysoki poziom kultury wiec sadze że jak będzie miał admina to będzie całkowicie inna ta kultura z jego strony i raczej nie będzie nadużywał admina po to aby go stracić

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

Okres próbny na 14 dni ze względu na kulturę. Mam nadzieję, że nie będzie u Ciebie już takich wybryków i nie puszczą Ci emocje.

podanieprzyjete.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...