Skocz do zawartości
HARRYP

[ZAMKNIĘTY] ustawienia serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami jest tak, że wszystko jest pięknie zajedwabiście, a czasami jest tak, że klatki przez ok 5 min i fps spadają do 40-60.

 

Co do darmowego vipa :P

Niby jest ustawiony 24-9 a grałem przed chwilą i dalej każdy ma vipa. 15:50 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Smerfetka` napisał:

Czasami jest tak, że wszystko jest pięknie zajedwabiście, a czasami jest tak, że klatki przez ok 5 min i fps spadają do 40-60.

 

Co do darmowego vipa :P

Niby jest ustawiony 24-9 a grałem przed chwilą i dalej każdy ma vipa. 15:50 :P

To BUG, w tabeli pisze, że każdy ma VIP'a, a po wpisaniu /vips nie ma. :P

 

A apropo lagów... Może by tak zmienić hosting? 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wspominając o wcześniejszym złym funkcjonowaniu serwera odniosę się tylko do spostrzeżeń z ostatnich dni :)  Po resecie wystąpiły problemy z tzw. Lagami. Większa ilość graczy skarżyła się łącznie ze mną. Grając po reinstalu miałam jeszcze większe problemy z płynnością gry np. strzelanie (ślepaki), rzucanie granatów (brak obrażeń lub leciał w zwolnionym tempie), lagi itd. Dzisiaj postanowiłam sprawdzić Swoje ustawienia i cfg (nie robiłam tego od x czasu xd) wprowadziłam kilka zmian i gra jest o wiele płynniejsza pomimo tego, że często nie widzę obrażeń z granatów. Ale gracze nadal skarżą się, ale zdecydowanie mniejsza ilość (to są tylko moje spostrzeżenia ! ) . Obserwując innych graczy mają klatki przy naprawdę niskim pingu. Wydaje mi się, że tak jak wspomniała @~Czarna~ jest to wina hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie dzisiaj wróciło wszystko do normy, zero jakichkolwiek lagów, gra się płynnie. Może nie grałem dziś dużo ale przez ok. 1h nikt się nie narzekał, a więc wszystko chyba wróciło do normy.

Edytowane przez Kaizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Mały MeKinToSz napisał:

 

ciekawe ile jeszcze będziecie się z tym cackać, zamiast kupić lepszy serv to rozdajecie vipa za darmo...

 

Sęk w tym że maszyna została zmieniona na mocniejszą +/- tydzień temu. Ja teraz serwera nie ruszam, zostało to po stronie Aquaxa i przekażę mu info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...