yeeee boiiii ツ Posted April 6, 2017 #439252 Posted April 6, 2017 (edited) Ludzie nie chcą grać na serwerze ponieważ inni gracze bugują skiny oraz skrzynki. Dzisiaj nas pożegnało już 3 osoby jak będzie tak dalej to na serwerze wgl nie będzie już graczy. Zawsze był pełen serwer a od jakiegoś czasu ledwo co 14 gra a zawsze grało 31. Edited April 6, 2017 by NorqosH*
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
Popular Days
Apr 6
1
Top Posters In This Topic
yeeee boiiii ツ 1 post
Popular Days
Apr 6 2017
1 post