Skocz do zawartości
SQNFUN

[ZAMKNIĘTY] Ostrzeżenie

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem ostrzeżenie za wypowiedzenie się w podaniu: 

Rozumiem, że moderator sugerował się tym punktem z regulaminu: 
"Zabrania się wypowiadania w podaniach o adminów graczom, którzy nie zaglądają na serwer, którego podanie dotyczy. Jeśli na danym serwerze nie grywamy nie możemy mieć pojęcia co kandydat na serwer wnosi. Wypowiedzi takie będą uważane za spam i nagradzane ostrzeżeniami."

Po pierwsze, nie jestem graczem ale adminem który zagląda na serwer, ponieważ wchodzę banować graczy (niekoniecznie pod nickiem SQNFUN).
Po drugie swojego czasu sporo czasu grałem na DD2#1 i to właśnie wtedy, kiedy Czarna była jego opiekunem tak wiec mam pojęcie co wniesie na serwer.
Tutaj załączam swój GT gdzie widać że swojego czasu przegrałem na nim ponad 50 godzin i radziłbym w przyszłości go sprawdzać:
https://cache.gametracker.com/player/SQNFUN/80.72.43.106:27027/

Proszę o zdjęcie niesłusznego warna.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, SQNFUN napisał:

Po pierwsze, nie jestem graczem ale adminem który zagląda na serwer, ponieważ wchodzę banować graczy (niekoniecznie pod nickiem SQNFUN).
Po drugie swojego czasu sporo czasu grałem na DD2#1 i to właśnie wtedy, kiedy Czarna była jego opiekunem tak wiec mam pojęcie co wniesie na serwer.

W przeciągu miesiąca, byłeś raz na serwerze (na chwilę), niemal 20 dni temu. To, że kiedyś tam grałeś mnie nie obchodzi. W podaniach oczekuję głosów aktywnych graczy, którzy znają obecną sytuację a nie to co było dawno temu. Równie dobrze mógłbym się wypowiadać w podaniach na dd2 #2 bo grałem tam w 2015 roku.

Gdyby modek nie dał Ci warna, to ja bym to zrobił. Nie toleruję spamu w moim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sunnik wszystko wyjaśnił, regulamin to regulamin, trzeba go przestrzegać. To, że masz Support admina, nie upoważnia Cię do wypowiadania się w każdym podaniu. 

Kolejne warny, uważaj. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...