Zbakane_OkO Posted April 8, 2017 #439723 Posted April 8, 2017 Witam proponował bym żeby była wyświetlana ilość zabitych przeciwników w jednym respawn (odrodzeniu) gdzieś z boku ekranu, spotkałem się z tym na innych serverach. Dodatkowo chciałbym zaproponować gratisa za 7 killed w jednym respawn w postaci granatu. Z doświadczenia wiem ze powinno to przyciągnąć graczy i zapełnić wolne sloty, jeszcze pytanko o CampMeter widzę ze temat był lecz nie działa;)
MeGusta Posted April 8, 2017 #439726 Posted April 8, 2017 (edited) @Zbakane_OkO Co do tych (ilości zabitych osób) to odpada nie warto dodawać tego na serwer bo tylko nie którym przeszkadzać może i zaraz będzie pisanie o usunięciu tego z serwera , co do tych (7killed) to może być dobre . Skonsultuje to z S@ bo nie mam na razie pełnego dostępu do tego, ale propozycja nawet dobra. Edited April 8, 2017 by MeGusta
Pablito :D Posted April 8, 2017 #439747 Posted April 8, 2017 Godzinę temu, Zbakane_OkO napisał: Witam proponował bym żeby była wyświetlana ilość zabitych przeciwników w jednym respawn (odrodzeniu) gdzieś z boku ekranu, spotkałem się z tym na innych serverach. Dodatkowo chciałbym zaproponować gratisa za 7 killed w jednym respawn w postaci granatu. Z doświadczenia wiem ze powinno to przyciągnąć graczy i zapełnić wolne sloty, jeszcze pytanko o CampMeter widzę ze temat był lecz nie działa;) temat CampMetera był ale został usunięty, gdyż za dużo osób uciekło wtedy z serwera, gdyż większość graczy nie rozumie różnicy między DM a FFA
happy Posted April 8, 2017 #439749 Posted April 8, 2017 Ale z tego co wiem macie za 10 tysięcy możliwość kupienia granatu, więc takie dublowanie nie sprzyja dobrze amxx. @Pablito :D nie chodzi że by nie obciążyła, ale chodzi że by bugować mogło serwer. Masz kupiony za 8 tysięcy i zabijasz 7 to kwestia tego czy się nie pomiesza. Propozycja dobra nie powiem, można spróbować, ale się martwię.
Pablito :D Posted April 8, 2017 #439751 Posted April 8, 2017 (edited) @happy za 8000$ jest ale myślę, że taka możliwość by za bardzo nie obciążyła serwa @happy jak się dobrze ogarnie to nie pomiesza, w końcu na niektórych serwach możesz dostać jeden granat he a 2 he sobie dokupić. trza potestować po prostu nie wiem tylko czy @MeGusta sobie poradzi z tym Edited April 8, 2017 by Pablito :D
NovaQ Posted April 14, 2017 #441291 Posted April 14, 2017 A propo dodanych skinów do dm są one brzydkie (oprócz karambita) Zamiast wrzucić tego glocka i usp w jakości HD to wy dodajecie takie z --py
MeGusta Posted April 14, 2017 #441372 Posted April 14, 2017 4 godziny temu, NovaQ napisał: A propo dodanych skinów do dm są one brzydkie (oprócz karambita) Zamiast wrzucić tego glocka i usp w jakości HD to wy dodajecie takie z --py Karambita nie będzie, żadnych skinów na serwerze również nie będzie ponieważ , zaczynają się lagi na serwerze dla większości osób więc nie chce by ludzie opuszczali serwer przez skiny .
NovaQ Posted April 14, 2017 #441392 Posted April 14, 2017 (edited) MeGusta myślisz, że przez 1 skina będą takie lagi? Tak tak rozmawiałem z Happim i były ścinki serwera a ja oczywiście tego na serwerze nie chcę. / MeGusta Edited April 14, 2017 by MeGusta
Pablito :D Posted April 14, 2017 #441489 Posted April 14, 2017 @MeGusta ale wiesz, że na serwerze jest komenda, żeby wyłączyć skiny ?
NovaQ Posted April 14, 2017 #441494 Posted April 14, 2017 Właśnie komu nie pasuje ten wpisuje i tyle co będziemy gadać
WD 40 Posted April 14, 2017 #441502 Posted April 14, 2017 za dużo tych cudów...skiny sa w cs go a 1.6 to 1.6 takie me zdanie ale wiadomo są gusta i Megusta
Zbakane_OkO Posted April 22, 2017 Author #443922 Posted April 22, 2017 (edited) co myślicie o losowym vipie na mapę dla gracza @happy to można wycofać sklep, dać granat za 7 kill w jednym respawn (odrodzeniu) dla vipa może za 5 killed Opiekunie dało by rade ustawić bullet damage dla wszystkich graczy nie tylko dla vip oraz przemyśl te granaty Edited April 22, 2017 by Zbakane_OkO
Pablito :D Posted April 23, 2017 #444125 Posted April 23, 2017 @Zbakane_OkO jak usuniesz sklep to nie będą dokupować hp a jak zostawią sklep to będą dokupować hp tylko po to żeby później granat dostać. z tego co się orientuję to bullet damage jest wgrany dla wszystkich ale chyba tylko przy nocnym vipie
NovaQ Posted April 24, 2017 #444832 Posted April 24, 2017 Moim zdaniem nie powinno być wgl sklepu i tego rodzaju dodatków np kamizelki. Poprostu normalna gra /propo vipa usunąć bulet dmg dać wszystkim zostawić te magazynek i hp za zabicie i dodać Do Vipa jakiegoś skina by Vipowi? Przyjemniej się grało. Tyle z mojej strony dziękuję za uwagę
Pablito :D Posted April 26, 2017 #445368 Posted April 26, 2017 Ap jest praktycznie zawsze w vipie więc odpada żeby usunąć
z.r.a.z. Posted May 3, 2017 #447335 Posted May 3, 2017 @MeGusta , jak tam temacik, coś do przodu czy stoi w miejscu?
MeGusta Posted May 3, 2017 #447367 Posted May 3, 2017 @z.r.a.z. Nie zamykałem bo akurat tutaj każdy piszę inne propozycje xD - Dodatkowy granat? Nie będzie ponieważ można kupić go w sklepie - Skiny z CS:GO również nie będzie ponieważ zaczynają się lagi na serwerze przez nawet 1 skin , co do komendy /modele nieee bo będzie cielo, ktoś ,chce skiny to zapraszam na pw dam wam paczkę i wgrajcie sobie własne - Bullet Damage wgrany na serwer ale blokuje go VIP. - Camp Meter był i no został usunięty ale zastępują go admini którzy sprawdzają graczy jeśli zostaje on zgłoszony na u@ o nadmierne kampienie. - Wyświetlane zabójstwa , Ale po co zaśmiecać serwer jak to DM, za dużo osób nie interesuje się zabójstwami tylko miłą zabawą. - Sklep zostaje (kamizelka 10000 , granat 8000 , życie 10000) wszystko dobrze jest nie każdy tyle uzbiera czy np. wykorzysta , więc sklepik zostaje - Nocny VIP ma zaczynać się od pory 23-9 rano, czyli będzie zmieniany
Zbakane_OkO Posted May 3, 2017 Author #447467 Posted May 3, 2017 (edited) @MeGusta wyżej pisałeś że do dobry pomysł z granatami za 7 kill, dla vipa za 5 killed. Myślałem że wprowadzacie te zmiany tak samo jak Bullet Damage dla wszystkich graczy. Jestem zdania że DM to gra dynamiczna i na profesjonalnym serverze powinien być wgrany CampMeter tak samo nie powinno być zabawy w jakiś sklepik. Proponował bym vote na końcu mapy, czy w następnej mapie rodzimy się na swoim team czy chaotycznie a co myślicie o losowym vipie na mapę dla gracza? Edited May 3, 2017 by Zbakane_OkO
Pablito :D Posted May 3, 2017 #447500 Posted May 3, 2017 1 godzinę temu, Zbakane_OkO napisał: @MeGusta wyżej pisałeś że do dobry pomysł z granatami za 7 kill, dla vipa za 5 killed. Myślałem że wprowadzacie te zmiany tak samo jak Bullet Damage dla wszystkich graczy. Jestem zdania że DM to gra dynamiczna i na profesjonalnym serverze powinien być wgrany CampMeter tak samo nie powinno być zabawy w jakiś sklepik. Proponował bym vote na końcu mapy, czy w następnej mapie rodzimy się na swoim team czy chaotycznie a co myślicie o losowym vipie na mapę dla gracza? Nie, nie powinien ze względu na ograniczenie umysłowe graczy. przejrzyj serwery dm na których gra sporo osób i policz na ilu jest campmeter... campmeter był ale gracze znikali... ok 50% więc już lepiej samemu ogarniać vote? po co ? żeby zaśmiecać serwer ? masz do wyboru drużynę... najczęściej (chociażby tt) 1 odrodzenie po wejściu na serwer masz albo na respie albo przed ciemnią więc bez sensu. losowego vipa można wgrać
MeGusta Posted May 4, 2017 #447742 Posted May 4, 2017 @Zbakane_OkO -Sklep na serwerze zostaje bez zmian zostało to tak ustalone i zostanie. - Zostaje bez zmian - CampMeter nieee ponieważ będą odchodzić ludzie i jest to nie potrzebne bo (admini) dobrze wykonują swoją rolę. - Odpada bo już był i się nie spisał. - Losowy VIP co mape ? Po rozmowie z H@ nie będzie tego na serwie ponieważ buguje się wtedy VIP. - Odpada. - Vote po co vote ? Przydzielony jest resp dla TT I CT i jest to w innych działach - Odpada. Rozmawiałem z Aquaxem i zobaczymy czy coś nowego w połowie miesiąca będzie wprowadzane , jeśli tak to zostaje to niespodzianką dla was .
NovaQ Posted May 11, 2017 #449383 Posted May 11, 2017 No ja nwm moim zdaniem Zbąkane dobrze gada z tym dmg co do sklepu to po ##j on tylko zaśmieca zanim wpiszesz to /sklep i kupisz granat to już giniesz co do nowości to by przydały by się jakieś dźwięki?czy coś takiego bo nudno np jak ktoś zabije z kosy to jakiś dźwięk
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
6
6
4
3
Popular Days
Apr 14
7
Apr 8
5
May 3
4
Apr 22
1
Top Posters In This Topic
Pablito :D 6 posts
NovaQ 6 posts
MeGusta 4 posts
Zbakane_OkO 3 posts
Popular Days
Apr 14 2017
7 posts
Apr 8 2017
5 posts
May 3 2017
4 posts
Apr 22 2017
1 post