Jump to content

Recommended Posts

Posted

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Awatar

Tematyka: Anime (HSDXD/Akame/Naruto/boruto)

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): brak

Kolorystyka: stonowana jednak bardziej w jasnych kolorach

Rozmiar: Na steam.

Napis: Misiek

Inne uwagi: Brak, liczę na owocną pracę grafików.

 

Posted

Powiem tak, nie wazne jaka bedzie praca Twoj nick nigdzie nie bedzie pasowal... wyobraz sobie, ze robisz avka z tematyki horroru i dodajesz napisz Misiek - nie wazne jak dobra praca ten nick ja zniszczy. 

Posted
20 godzin temu, Natsu! napisał:

Powiem tak, nie wazne jaka bedzie praca Twoj nick nigdzie nie bedzie pasowal... wyobraz sobie, ze robisz avka z tematyki horroru i dodajesz napisz Misiek - nie wazne jak dobra praca ten nick ja zniszczy. 

Twoja twarz niszczy każde zdjęcie a nadal je robisz.

 

@VEX` coś od ciebie? 

Posted
58 minut temu, CHAPON napisał:

Twoja twarz niszczy każde zdjęcie a nadal je robisz.

 

@VEX` coś od ciebie? 

Te 2 vac'i chyba Ci w glowie cos pomieszaly nedoebie. Tfoja mamasita chyba niezle sie wstydzi ze taka chimere poczela grubasku.

  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...