Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick podczas gry: @@ ByleDoPiatku @@

Godzina, data zdarzenia: 09.04.2017 - 17:31:15

Mapa: Only dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:65897347

Uzasadnienie: Witam otóż , z tego co widzę ktoś mnie zbanował na Only dd2 za AWP AIM ????!!!! Gram na tym serwerze już bardzo dużo czasu ( nie pamiętam ile dokładnie ale 3-4 lata na pewno ...) , i pewnie wielu adminów mnie oglądało i po prostu zna mnie z gry . Więc nie wiem co jest grane .... Przegrane na tym serwie pare tysięcy godzin i nigdy nie miałem żadnych problemów , także przynajmniej chciałbym się dowiedzieć za co ten ban i czy nic się z nim nie da zrobić ?? Grałem tyle lat na tym serwerze zawsze czysto , zawsze wrzucałem ssy itp. itd. ... żadko nawet dostawałem bana za brak kultury czy wyzwiska ...

Ani ssów ani nic więc za co ten niby ban dostałem ???

Pozdrawiam .....

Edited by KrzysiekK
Posted

Nie ma sprawy ja tam nic do ukrycia nie miałem i nie mam .... Także fajnie by było jakbyście sprawdzili , tyle czasu gram tutaj i pierwszy raz czegoś takiego doświadczyłem , pozdrawiam

Posted

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...