KrzysiekK Posted April 9, 2017 #440025 Posted April 9, 2017 (edited) Twój nick podczas gry: @@ ByleDoPiatku @@ Godzina, data zdarzenia: 09.04.2017 - 17:31:15 Mapa: Only dd2 STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:65897347 Uzasadnienie: Witam otóż , z tego co widzę ktoś mnie zbanował na Only dd2 za AWP AIM ????!!!! Gram na tym serwerze już bardzo dużo czasu ( nie pamiętam ile dokładnie ale 3-4 lata na pewno ...) , i pewnie wielu adminów mnie oglądało i po prostu zna mnie z gry . Więc nie wiem co jest grane .... Przegrane na tym serwie pare tysięcy godzin i nigdy nie miałem żadnych problemów , także przynajmniej chciałbym się dowiedzieć za co ten ban i czy nic się z nim nie da zrobić ?? Grałem tyle lat na tym serwerze zawsze czysto , zawsze wrzucałem ssy itp. itd. ... żadko nawet dostawałem bana za brak kultury czy wyzwiska ... Ani ssów ani nic więc za co ten niby ban dostałem ??? Pozdrawiam ..... Edited April 9, 2017 by KrzysiekK
MartyN Posted April 9, 2017 #440060 Posted April 9, 2017 Z tego co widzę to zbanował Cię serwer, a dokładnie plugin co daje bany. Trzeba sprawdzić hltv o ile jest. Zapraszam innych UBT, ja aktualnie nie mogę. Z poważaniem.
KrzysiekK Posted April 9, 2017 Author #440065 Posted April 9, 2017 Nie ma sprawy ja tam nic do ukrycia nie miałem i nie mam .... Także fajnie by było jakbyście sprawdzili , tyle czasu gram tutaj i pierwszy raz czegoś takiego doświadczyłem , pozdrawiam
MartyN Posted April 9, 2017 #440078 Posted April 9, 2017 Przed chwilą odbył się reset bansa. Wracaj do gry.
MartyN Posted April 9, 2017 #440080 Posted April 9, 2017 Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
2
Popular Days
Apr 9
5
Top Posters In This Topic
MartyN 3 posts
KrzysiekK 2 posts
Popular Days
Apr 9 2017
5 posts