BedBoys Posted April 10, 2017 #440197 Posted April 10, 2017 (edited) Klany są na innych serwerach pomyślałem że, to może być dobry pomysł Edited April 10, 2017 by BedBoys
Guest Posted April 10, 2017 #440224 Posted April 10, 2017 (edited) Było już kiedyś takie coś na serwerze i z tego co pamiętam w "klanie" ale to sie nazywało chyba dywizja max 3,4 osoby lecz zostało wycofane.. Pomysł dobry,ale czy nie będzie więcej z tego problemów? Wiadomo jest część osób co gra dobrze,trafiłby by zapewne do jednego "klanu" a potem by było,że wbijają szybko lvl czy coś jeżeli oczywiście ten "klan" miałby opcje dodawania pkt. np pod obrażenia czy większy exp. Gdyby już miałoby takie coś wejść to proponowałbym żeby każdy admin miał swój klan i dodawałby innych graczy żeby nie było tak,że np: Admini się trafią w jednym klanie i to same osoby co dobrze grają, jak już to niech będzie to jakoś zrównoważone. Każdy admin ma swój klan i po prostu dodaje graczy,albo żeby nie było możliwości bycia 2 adminów w tym samym klanie. Chyba że te klany to tylko rywalizacja na statystyki zgony/zabicia to tu już składy mogą być różne każdy z każdym. Choć mój pomysł może wydawać się bezsensowny to i tak to tylko mała propozycja z mojej strony. Edited April 10, 2017 by Guest
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
Popular Days
Apr 10
2
Top Posters In This Topic
BedBoys 1 post
Popular Days
Apr 10 2017
2 posts