Skocz do zawartości

[UB] Skarga


neymarhere

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w Grzę : Excite.

Skarga Na Admina  : Neex

Godzina Bana : ok. 21:15

 SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 857764853 ' 

 

 

 

Witam,Dzisiaj na serwerze wydarzyła się dość dziwna sytuacja,ponieważ rozmawiając z Adminem Kacper OPEs na Ts3, grałem sobie w Cs'a.Po jakiś 15 min wszedł Admin Neex,grałem przez około 5 min, po czym magicznie dostałem bana, za AIM'a, Kacper może wszystko potwierdzić, tak samo mogę podesłać Ss'a , jak jestem na Ts z nim. Proszę o wyjasnienie sytuacji. Polecam również rekrutować adminów z głową , gdyż Admini nie potrafiący rozpoznać skilla od Cheata, to pozdrawiam :), Ten post nie ma na celu jakiegokolwiek zdezorientowania co do admina Neex'a, natomiast proszę o szybkie wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Po za tym warto wspomnieć,że na serwerze jestem codziennie i przesiaduję dość długo. 

Z Góry Dziękuje.

Edytowane przez neymarhere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiedziałem że rozmawiałeś z jednym z adminów.
Dowiedziałem się o tym jak zbanowałem gracza Excite.
Przejrzałem demko jeszcze raz i mam pewne wątpliwości co do zbanowania Excite,
ale i tak nie pasują mi jego nie naturalne ruchy celownika.
Jeżeli chodzi o twoje GT to z tego co widzę na serwerze nie jesteś codziennie, więc nie wiem dlaczego sobie to wymyśliłeś.
A osobiście na serwerze widuje cię rzadko.
Jeżeli się pomyliłem bardzo przepraszam za problem.

Link do demka:

http://www119.zippyshare.com/v/qTInrZzN/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. po tym jak dałeś mi bana, a Kacper przedstawił Ci sytuacje, to odpowiedziałeś coś typu: Niech Sobie odwołanie napisze.

Po 2. Na Serwerze Jestem codziennie , i ciebie również widzę, więc tutaj raczej problemu nie ma.

Co do 

15 minut temu, SUNN. napisał:

@neymarhere zdecyduj się, czy to jest skarga czy odwołanie. Jeśli skarga - musisz przedstawić dowody (jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi), lub edytować tytuł bo Twój temat nie jest skargą, tylko odwołaniem.

 

To Racja, Niezdecydowałem się, natomiast chciałemnapisać i o to, i o to, bardziej w tym sensie miało to być. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...