Skocz do zawartości
Clivio

[ZAMKNIĘTY] Skarga na admina TurboDiesel

Rekomendowane odpowiedzi

 

Data zdarzenia: 11.04.2017
Nick gracza: TurboDiesel
Dowody:

27336010887346021811_thumb.jpg

51257911337077245019_thumb.jpg

74782380666655179286_thumb.jpg

55782326412958726047_thumb.jpg


Świadkowie: Noxu


Uzasadnienie : Na serwerze latały odpalone boty, admin TurboDiesel nic sobie z tego nie robił a po zwróceniu uwagi (nie tylko przeze mnie jak widać na SS'ach) Postanowił to olać i mnie skickować. Poważnie?! Za UZASADNIONE zwrócenie uwagi?! Zastanawiam się jakie są kryteria rzekomej selekcji kandydatów na adminów bo z tego co widzę to poziom jest równy  doborowi współpracowników przez MON.... Bez jaj wpadnie taki TurboDieselek co jeszcze w zeszłe święta biegał uradowany po podwórku z butelką wody w lany poniedziałek a dzisiaj "wyżej sra niż dupę ma" i myśli, że wszystko mu wolno bo admina dostał... Gościu po co się pchałeś skoro nie sprawujesz swojej funkcji należycie?!!! Na tym polega rola adminów?? Wbić, olać, zbanować ew. skickować tych co "podskoczą" i nara? Żałosne... 

 

PS. Usprawiedliwienie typu jestem na serwie od 10 minut jest tutaj co najmniej nie na miejscu. 10 minut to bardzo dużo czasu i nawet jeśli zamiast ZAJĄĆ SIĘ SERWEREM TO ZACZYNASZ OD GRY to bez problemu można zauważyć kto nie gra fair play.  Postaram się podesłać screeny jak to szanowny Pan admin TurboDiesel "NIE" spamuje ;)

 

Nick zgłaszającego : Clivio

Serwer: [CS:GO AWP] IP: 80.72.43.106:27035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1. Nie będziesz mi mówił co mam robic :)

Po 2. Nie będę się tłumaczył na serwerze takim osobom jak Ty .

Po 3. Od zgłaszania czitów służy U@ 

Po 4. Nikogo tam nie zgłosiłeś

Po 5. Wchodząc na serwer siedziałem prawie całą mapę na spec, ale tego już nie widziałeś :) 

Po 6. Ogarnąłem dopiero zacząłem grac :) 

Po 7. Tobie każdy ponad przeciętny gracz lata "odpalony"

Po 8. Spamujesz non stop kto to czegoś nie ma. 

Po 9. Nie każdy gracz, który wychodzi na + w przeciwieństwie do Ciebie, coś ma. Przyjmij to sobie w końcu do wiadomości. 

Po 10. Jak będę grał i zobaczę, że spamujesz dalej na sayu nickami, że ma rzekome " WH " od razu będę banował :), bo już to nie jest pierwsza sytuacja :)

Dziękuje, więcej w tym temacie nie będę nic pisał. Co miałem do powiedzenia jest wyjaśnione :) Pozdrawiam 

 

Ps. Trochę kultury panie Clivio, nie jestem Twoim kolegą :) 

Edytowane przez TurboDiesel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, TurboDiesel napisał:

Po 1. Nie będziesz mi mówił co mam robic :)

Po 2. Nie będę się tłumaczył na serwerze takim osobom jak Ty .

Ale nie tym tonem proszę. Admin jest dla graczy, nie na odwrót. Nie ma sensu taki ton ;]

Z dowodów dostarczonych przez Ciebie @Clivio i z 

4 godziny temu, Clivio napisał:

Na serwerze latały odpalone boty, admin TurboDiesel nic sobie z tego nie robił a po zwróceniu uwagi (nie tylko przeze mnie jak widać na SS'ach) Postanowił to olać i mnie skickować. Poważnie?! Za UZASADNIONE zwrócenie uwagi?!

wnioskuję, że kick był słuszny, a uzasadniony to był kick a nie zwrócenie uwagi. Dlaczego? Dlatego, że od zgłaszania czitów jest u@ a nie zwykły czat (nawet jeśli podejrzani żyją a Ty już nie).

 

4 godziny temu, Clivio napisał:

Bez jaj wpadnie taki TurboDieselek co jeszcze w zeszłe święta biegał uradowany po podwórku z butelką wody w lany poniedziałek a dzisiaj "wyżej sra niż dupę ma" i myśli, że wszystko mu wolno bo admina dostał...

Ech widze, że to co znalazłem w logach to jednak nie jest przypadek... Kolego, widzę, że pomyliłeś serwer z piaskownicą. Brakuje Ci kultury, a wszystkie zgłoszenia kierujesz na czat a nie na u@.

 

4 godziny temu, Clivio napisał:

Usprawiedliwienie typu jestem na serwie od 10 minut jest tutaj co najmniej nie na miejscu. 10 minut to bardzo dużo czasu i nawet jeśli zamiast ZAJĄĆ SIĘ SERWEREM TO ZACZYNASZ OD GRY to bez problemu można zauważyć kto nie gra fair play.

No i tutaj znowu się rozmijasz z prawdą, bo admin jednak sprawdzał graczy skoro dał w tym czasie bana.

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=900

Podsumowując, uznaję skargę za niesłuszną + ostrzegam, że Twoja kultura i zachowanie (zgłaszanie czitów na u@, obrażanie graczy) pozostawia wiele do życzenia i apeluję o poprawę tego. Inaczej niestety na kickach się nie skończy, a ja bany za obrażanie daję wyjątkowo surowę.

Ponadto zgłaszam Cię do moderacji za posiadanie multikonta na forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...