Skocz do zawartości
Zbakane_OkO

propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

siema co myślicie żeby była wyświetlana ilość zadanych i otrzymanych obrażeń 

np: na czerwono otrzymane obrażenia, a zadane na niebiesko 

na pewno większość osób się z tym spotkało, pomaga trochę przy skanowaniu

Myślałem też żeby robić vote z poczatku mapy: czy każdy team rodzi się na swoich respach czy chaotycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodanie tego typu  pluginiu mowa tu o  ,,Bullet Damage''  jest zbędne ponieważ:

-To wszystko znajduję się (VIP) <--- do Kupienia 

- pomaga to przy skanowaniu czyli tak jakby (WH)

Wystarczy odłożyć jedno kieszonkowe bądź 1/250 wypłaty i cieszymy się grą z takim o to pluginem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bullet Damage posiada vip nie wiedziałem, jestem zdania że ten plugin powinien być dostępny do wszystkich graczy. Vipy ma inne udogodnienia

Server jest w połowie zapełniony proponował bym wprowadzić zmiany chociaż z początku na próbę

Nie pisze tego tematu żeby grać z udogodnieniami tylko żeby zapełnić  server bo nie gra za dużo osób na DM

megusta przemyśl to jeszcze raz:]

Edytowane przez Zbakane_OkO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kilka słów prawdy. dzięki za +3 rep:D

ale jak dla mnie jesteś krótko opiekunem servera, negujesz każde propozycje chociaż jest 11.00 rano i server jest pusty totalnie. Bullet Damage piszesz ze to wh ale vipy mogą mieć

posiadłem opiekuna DM na innych forach i interesowała mnie ilość graczy, potrafiłem w kilka miesiecy zapełnic serwer full, gdzie ludzie wykupowali sloty

Albo źle widzę albo wogolę nie grywasz na serwerach DM,  weś wklej swoje GT :P

jak dawałem ci inne propozycje to pisałeś że gracze będą się skarżyć i uciekną z servera, którzy jak nikt nie gra , maksymalnie w środku dnia po 6 graczy w team

piszesz: ''Wystarczy odłożyć jedno kieszonkowe bądź 1/250 wypłaty i cieszymy się grą z takim o to pluginem'''  - sam ze soba mam grać od 2 h siedze przed kompem i jest zerowa ilość graczy

DM to gra dynamiczna gracze nie powinni siedzieć na swoich respach z avp co chwile kampic i w kącie wpisując /shop. Tak nigdy nie uzyskasz maksymalną ilość slotów 

nie myślę o tym żeby skasować vipy, powinny mieć swoje udogodnienia, z czasem vipy se slotym droższe :D

Daj se pomóc megusta zapełnić server full;)mam jeszcze kilka propozycji 

mam nadzieje ze po tym komentarzu nie potrakujesz mnie jak wroga:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Bullet Damage został dodany na serwer lecz trwają prace by zaczął działać (coś blokuje)

- Będzie zmieniona godzina  darmowego VIP-a z 22 na 23-9 rano. 

- Usuwanie jeśli będzie to możliwe wszelkich ,,lagów'' serwera. 

Chciałem dodać od siebie ,,karambita'' ale zaczął serwer się zacinać więc wszelkie modele CS:GO na serwerze odpadają. 

@Zbakane_OkO każdy komentarz jest rozpatrywany pod względem gry nie koleżeństwa , każdego traktuje tak samo nie ma jakiś ulg , i nikogo nie biorę za wroga. 

Ps. Propozycje miałeś dobre więc jest ( Plus ) ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...