NexyeR Posted April 11, 2017 #440661 Posted April 11, 2017 (edited) Nick: Aerwoo Wiek: 14,5 Doświadczenie (w byciu adminem): Nie byłem niestety do tej pory adminem na żadnym serwerze , ale mam bardzo dobry kontakt z adminami którzy pomogą mi to ogarnąć. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 2/10 Staż w CS-sie: 4 lata Steam / NonSteam: NonSteam Dlaczego Ty: Chce zobaczyć jak to jest być adminem , jak to jest pomagać ludziom . Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2-3 do 8 h , ale teraz na świeta nie będe grał . Kontakt: Ts3 , GG , Fb , Forum , posiadam także konto Steam jednak niemam na nim zakupionego CS`a. Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Aerwoo/91.224.117.52:27140/ Edited April 13, 2017 by Aerwo
PiJaQu :) Posted April 11, 2017 #440668 Posted April 11, 2017 Jestem na TAK + Staż w CS-sie + Znajomość AMX + Wiek + Kontakt + GT Tak jak napisał będzie miał jakiś problem to zgłosi się do mnie albo do innego Adm i mu pomogą
Godgrey Posted April 11, 2017 #440685 Posted April 11, 2017 Jestem na TAK + staż w CSie + codziennie widuję go na serwerze + ogarnięte mikro + dobry kontakt z innymi graczami w tym także z obecnymi adminami + rozegrane na serwerze 245 godzin +/- nie był nigdy adminem, ale moim zdaniem nie jest to problem, jak już napisałem wyżej ma dobry kontakt z adminami i wytłumaczymy mu co i jak jakby czegoś nie wiedział
✪ sceron Posted April 11, 2017 #440699 Posted April 11, 2017 Na Tak +Ogarnięty +GT +Staż +Aktywność Pozdrawiam sceron
KilimanjaroBitch Posted April 11, 2017 #440710 Posted April 11, 2017 Jestem na TAK -Jest z nim dobry Kontakt -Ogarnięty -Bardzo często przebywa ma serwerze
.::[JELFA]::. Posted April 11, 2017 #440712 Posted April 11, 2017 Jestem na TAK +Aktywność wygląda BARDZO DOBRZE (Jak mało kto na tym serwerze) +Gracz z którym gram najdłużej na tym serwerze -/+Wiek (Ale bardzo po układany i spokojny,wydaje mi się że dojrzał do takiej funkcji) +AMX +Mikro +Kultura +Kontakt z graczami +Pomocny
PanMafiawy? Posted April 12, 2017 #440843 Posted April 12, 2017 (edited) Jestem na TAK +wiek +mikro +GT +Pomocny +kultura Edited April 13, 2017 by PanMafiawy?
KACPER.M Posted April 13, 2017 #441046 Posted April 13, 2017 (edited) Jestem na TAK +wiek +mikro +GT +Pomocny +kultura Edited April 13, 2017 by KACPER.M
happy Posted April 15, 2017 #441686 Posted April 15, 2017 Przyjmuje twoje podanie na próbę, jeśli się sprawdzisz zostaniesz dłużej. Tutaj są świetni admini co CI pomogą, bo odnosisz się z szacunkiem i kulturą dobrą do nich oraz graczy. Po admina zgłoś się do kogoś z super adminów.
happy Posted April 15, 2017 #441687 Posted April 15, 2017 Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Apr 11
6
Apr 15
2
Apr 12
1
Apr 13
1
Top Posters In This Topic
happy 2 posts
PiJaQu :) 1 post
Godgrey 1 post
NexyeR 1 post
Popular Days
Apr 11 2017
6 posts
Apr 15 2017
2 posts
Apr 12 2017
1 post
Apr 13 2017
1 post