Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam.

Dzisiaj 12.04.2017 o godzinie chyba 10.20 dostałem bana na 3 godzinki. Po 20 minutach wchodzę w konsole i widzę ban na 3 godzinki zamienił się w bana permalentnego. 

Było napisane tak : Cheatujesz [WYJASNIJ] Multi-Head.pl : i właśnie to wyjaśniam :D

Dostałem bana za nic :D w folderze Strike nie było SS wiec nie mam jak tego udowodnić. 

Proszę o wyrozumiałość oraz szybkie odpisanie. Dziekuję. 

Nick : MoUnT

 

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...