Opiekun Sieci Born Posted April 13, 2017 #441058 Opiekun Sieci Posted April 13, 2017 Nick: Born To Kill Wiek: 17 Doświadczenie (w byciu adminem): 2xAdmin 1xOP Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 Staż w CS-sie: 9 lat pyknie Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Mała liczba adminów, regulamin przestrzegam jak nikt inny, przychodzę z pomocą (znowu) Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: tygodniówke wyrabiam Kontakt: ts,steam,gg i fb dla kumpli Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/BORN TO KILL/80.72.40.110:27008/
Gormit lowca kotow Posted April 13, 2017 #441060 Posted April 13, 2017 Na Tak : +przyda sie pomoc +aktywny +kulturalny +ogarniety
BobSON Posted April 13, 2017 #441061 Posted April 13, 2017 Jeżeli są chęci to dlaczego nie? +(Nie)Ogarnia +Skromny +Kulturalny +Aktywny -Za dużo
0mI Posted April 14, 2017 #441431 Posted April 14, 2017 Na TAK: +ogarniety +był adminem/opiekunem +pomoc się przyda +aktywny powodzenia (",)
Master Posted April 14, 2017 #441434 Posted April 14, 2017 na tak, spoko mordeczka, ogarnia, czesto na TS Powodzenia Born
RakuXDDDD Posted April 14, 2017 #441514 Posted April 14, 2017 Jasne, że na TAK. (To co napisali powyżej)
Frost` Posted April 15, 2017 #441704 Posted April 15, 2017 Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Apr 13
3
Apr 14
3
Apr 15
2
Top Posters In This Topic
Frost` 2 posts
Born 1 post
BobSON 1 post
Gormit lowca kotow 1 post
Popular Days
Apr 13 2017
3 posts
Apr 14 2017
3 posts
Apr 15 2017
2 posts