KOMOSIAK MLODSZY Posted April 13, 2017 #441257 Posted April 13, 2017 Twój nick podczas gry: KOMOSIAK MLODSZY Godzina, data zdarzenia: 00:48 Mapa: de_dust2 te bardziej cs : go;p STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:2888242 Uzasadnienie: A więc... Wchodzę sobie na server cs:go mod #4 i nagle widze ze admin servera Jadzia robi free kille i klucze. Kiedy napisalem do niego ze ma juz po adminie to mi odpisal w ten sposób [Master Guardian II] jadzia : hah spoko wiesz musisz miec ss lub demko po czym napisalem mu ze zobaczymy, postawil mnie zbanowac na 1 dzien za niby przekupywanie admina xD chce dostac jak najszybciej ub zeby sobie pograc, a jadzia powininen przemyslec swoje zachowanie
jadzia Posted April 13, 2017 #441259 Posted April 13, 2017 (edited) Cytuje "po czym napisalem mu ze zobaczymy, postawil mnie zbanowac na 1 dzien za niby przekupywanie admina xD" bylo z tym banem tak : "[Gold Nova I] KOSMOSIAK MLODSZY : nie no Jadzia możemy sie dogadać inaczej " po czym dałem bana na caly dzień za przekupstwo admina. Po drugie kolego nie masz SS lub demka wiec nie mam nic sobie do zarzucenia ponieważ tak nie bylo daj SS, demko to się wyjaśni. Z mojej strony to wszystko. Dziękuję do usłyszenia. Edited April 13, 2017 by jadzia
MeGusta Posted April 13, 2017 #441260 Posted April 13, 2017 @jadzia Zapraszam z dowodami na winne gracza , standardowo 24h (dowody typu ss-y, demko)
KOMOSIAK MLODSZY Posted April 13, 2017 Author #441261 Posted April 13, 2017 (edited) nie mow do mnie kolego bo nie jestem twoim kolego dostalem bana za nic, gdzie ty jako admin robiles sobie free kile i free klucze co ty myslisz ze ja mam czas wchodzic na jakies forum i pisac skargi? wkurwiles mnie i musialem tu wejsc bo dostalem za darmo bana a jak chcialem se pograc to zagralem 2 rundy i mnie zbanowales koles wiec o czym my tu gadamy czekam na unbana bo dzisiaj bede sie caly dzien nudzil. jeszcze jedno;d [Gold Nova I] KOMOSIAK MLODSZY : jadzia chyba koske stracisz [Master Guardian II] jadzia : spoko ale zobaczysz co zobacze napisz tutaj nam @KOMOSIAK MLODSZY używaj opcji edytuj i nie pisz posta pod postem /MeGusta Edited April 13, 2017 by MeGusta
jadzia Posted April 13, 2017 #441263 Posted April 13, 2017 @MeGusta ale jak napisalem wyszedłem już z cs'a. Kolega nie wspomniał ze chciał przekupić?
jadzia Posted April 13, 2017 #441265 Posted April 13, 2017 (edited) @KOMOSIAK MLODSZY owszem napisałem tak przyznaje się nie to co ty tylko że ja nie przekupuje ludzi. I sory ale to ty mnie wkurwiasz już po woli bo nie dam sobie wmawiać nie prawdy cwaniaczku. Używaj opcji ,,edytuj'' nie pisz posta pod postem , czekam na dowody 24h. na winę gracza. Edited April 13, 2017 by MeGusta
KOMOSIAK MLODSZY Posted April 13, 2017 Author #441266 Posted April 13, 2017 KOLES GDZIE JEST NAPISANE ZE CHCIALEM CIE PRZEKUPIC O CZYM TY PISZESZ WCHODZE SE NA SERVER PATRZE ZE ROBISZ SE FREE KILE I FREE KILUCZE TO MOWIE DO CIEBIE ZE SKARGA LECI A TY DO MNIE ZE BEZ SSOW I BEZ DEMKA GOWNO CI ZROBIE I MNIE ZBANOWALES NA 1 DZIEN NIBY ZA JAKIES PRZEKUPSTWO
KOMOSIAK MLODSZY Posted April 13, 2017 Author #441267 Posted April 13, 2017 HAHAHA JA PIERDOLE JAKI KOLES TERA BEDZIE PISAL O JAKIES PRAWDZIE GDZIE TY MASZ HONOR
Pawe( L )eK Posted April 13, 2017 #441268 Posted April 13, 2017 (edited) Nie spamujcie istnieje opcja edytuj! @KOMOSIAK MLODSZY piszesz skarge czy odwolanie? @jadzia prosze o wyjasnienie bana , sensowne wyjasnienie. Zapewniam was ze za ten spam dostaniecie po warnie. @LOVASSS Edited April 13, 2017 by Pawe( L )eK
KOMOSIAK MLODSZY Posted April 13, 2017 Author #441270 Posted April 13, 2017 ja nic nie daje bo nic nie zrobilem, on sobie robil free kille i free klucze i mi dal bana na 1 dzien za jakies przekupstwo niby
Baniatowaty Posted April 14, 2017 #441289 Posted April 14, 2017 @KOMOSIAK MLODSZY i @jadzia Wycinkami z konsoli to wiecie ile możecie sobie udowodnić @jadzia Na takie coś trzeba posiadać dowody screeny z say'u lub demkto tak samo @KOMOSIAK MLODSZY PS: Normalnie bym napisał przedstaw dowody masz na to 24h, ale u góry już się przyznaliście we dwoje że owych nie posiadacie. Gracz dostaje ub.
Baniatowaty Posted April 14, 2017 #441304 Posted April 14, 2017 Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
5
3
2
1
Popular Days
Apr 13
10
Apr 14
2
Top Posters In This Topic
KOMOSIAK MLODSZY 5 posts
jadzia 3 posts
Baniatowaty 2 posts
MeGusta 1 post
Popular Days
Apr 13 2017
10 posts
Apr 14 2017
2 posts