Skocz do zawartości
KOMOSIAK MLODSZY

[UB] [ZAMKNIĘTY] BAN OD JADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: KOMOSIAK MLODSZY

Godzina, data zdarzenia: 00:48

Mapa: de_dust2 te bardziej cs : go;p

STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:2888242

Uzasadnienie: A więc... Wchodzę sobie na server cs:go mod #4 i nagle widze ze admin servera Jadzia robi free kille i klucze. Kiedy napisalem do niego ze ma juz po adminie to mi odpisal w ten sposób 


[Master Guardian II]  jadzia :  hah spoko wiesz musisz miec ss lub demko

 

po czym napisalem mu ze zobaczymy, postawil mnie zbanowac na 1 dzien za niby przekupywanie admina xD

 

chce dostac jak najszybciej ub zeby sobie pograc, a jadzia powininen przemyslec swoje zachowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytuje "po czym napisalem mu ze zobaczymy, postawil mnie zbanowac na 1 dzien za niby przekupywanie admina xD" bylo z tym banem tak :

"[Gold Nova I]  KOSMOSIAK MLODSZY : nie no Jadzia możemy sie dogadać inaczej " po czym dałem bana na caly dzień za przekupstwo admina. Po drugie kolego nie masz SS lub demka wiec nie mam nic sobie do zarzucenia ponieważ tak nie bylo daj SS, demko to się wyjaśni. Z mojej strony to wszystko.  Dziękuję do usłyszenia. 

Edytowane przez jadzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie mow do mnie kolego bo nie jestem twoim kolego dostalem bana za nic, gdzie ty jako admin robiles sobie free kile i free klucze co ty myslisz ze ja mam czas wchodzic na jakies forum i pisac skargi? wkurwiles mnie i musialem tu wejsc bo dostalem za darmo bana a jak chcialem se pograc to zagralem 2 rundy i mnie zbanowales koles wiec o czym my tu gadamy czekam na unbana bo dzisiaj bede sie caly dzien nudzil. jeszcze jedno;d


[Gold Nova I]  KOMOSIAK MLODSZY :  jadzia  chyba koske stracisz 


[Master Guardian II]  jadzia :  spoko ale zobaczysz 

 

co zobacze napisz tutaj nam

 

@KOMOSIAK MLODSZY używaj opcji edytuj i nie pisz posta pod postem /MeGusta

 

Edytowane przez MeGusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@KOMOSIAK MLODSZY owszem napisałem tak przyznaje się nie to co ty tylko że ja nie przekupuje ludzi. I sory ale to ty mnie wkurwiasz już po woli bo nie dam sobie wmawiać nie prawdy cwaniaczku. 

 

Używaj opcji ,,edytuj'' nie pisz posta pod postem , czekam na dowody 24h. na winę gracza.

Edytowane przez MeGusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@KOMOSIAK MLODSZY i @jadzia Wycinkami z konsoli to wiecie ile możecie sobie udowodnić ;)

@jadzia Na takie coś trzeba posiadać dowody screeny z say'u lub demkto tak samo @KOMOSIAK MLODSZY

PS: Normalnie bym napisał przedstaw dowody masz na to 24h, ale u góry już się przyznaliście we dwoje że owych nie posiadacie.

 

Gracz dostaje ub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...