eNt. To Ja Posted April 14, 2017 #441320 Posted April 14, 2017 (edited) [IP] 17: 'BoYaR.*' (CT) -- 188.47.5.108:27005 [STEAM_2:0:1082974634 file:///C:/Documents%20and%20Settings/Bosss/Pulpit/bez%C2%A0tytu%C5%82u.bmp dostał bana za czity i znowu czituje Edited April 14, 2017 by eNt. To Ja
eNt. To Ja Posted April 14, 2017 Author #441321 Posted April 14, 2017 Teraz, eNt. To Ja napisał: [IP] 17: 'BoYaR.*' (CT) -- 188.47.5.108:27005 [STEAM_2:0:1082974634 file:///C:/Documents%20and%20Settings/Bosss/Pulpit/bez%C2%A0tytu%C5%82u.bmp Piszcie jak nie widzicie ss-a
Baniatowaty Posted April 14, 2017 #441322 Posted April 14, 2017 1 minutę temu, eNt. To Ja napisał: [IP] 17: 'BoYaR.*' (CT) -- 188.47.5.108:27005 [STEAM_2:0:1082974634 file:///C:/Documents%20and%20Settings/Bosss/Pulpit/bez%C2%A0tytu%C5%82u.bmp Nic nie widać, jest opcja edytowania jaki coś.
eNt. To Ja Posted April 14, 2017 Author #441323 Posted April 14, 2017 Teraz, Idealna Bania napisał: Nic nie widać, jest opcja edytowania jaki coś. już robie poprawke
eNt. To Ja Posted April 14, 2017 Author #441326 Posted April 14, 2017 (edited) bez tytułu.bmp teraz działa ? Edited April 14, 2017 by eNt. To Ja
aureox Posted April 14, 2017 #441327 Posted April 14, 2017 @eNt. To Ja rozumiesz ,że jest opcja edytuj ? (Nie piszemy post pod postem!!!!!!!!!!!!!!). Po 1 brak zastosowania się do wzoru. Następna sprawa brak wystarczających dowodów , jeżeli gracz będzie grał na aktywnym banie to zgłoś to Adminowi na serwerze (jeśli się znajduję). Jeżeli nie ma Admina to , zrób wystarczające dowody (ssy,demko) i wrzuć je na forum.
aureox Posted April 14, 2017 #441328 Posted April 14, 2017 Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
4
2
1
Popular Days
Apr 14
7
Top Posters In This Topic
eNt. To Ja 4 posts
aureox 2 posts
Baniatowaty 1 post
Popular Days
Apr 14 2017
7 posts