Skocz do zawartości
Winn3R

[ZAMKNIĘTY] rakietaa przed czasem kiedy pokaż na demku!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: W!nn3R !

Godzina, data zdarzenia:14:50  2017-04-14

Mapa:cs assault 1337

STEAM_ID / IP:Your SteamID: 'STEAM_0:0:1116013922'           Your IP: '83.27.137.231'

Uzasadnienie:To już jest śmieszne dostałem bana 5 minutoweg i proszę tego nie ignorować bo idealnie patrzyłem czekałem aż będzie 2.07 żebym mógł rakiete puścićć i jak puściłem to dostałem bana za rakiete przed czasem proszę to rozpatrzyć bo tym razem dostałem nie słusznie zbanowany proszę o nie ignorowanie mojego odwołania,  a co do admina czemu mi na dłużej nie dał bana a może temu że demka nie kręcił proszę o sprawdzenie czy słuszny ban bo jedno wiem uściłem rakiete jak było 2.07 . Proszę to sprawdzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie posiadam demka na bany 5 minutowy ponieważ @Olka teraz (Elenora nie wiem czemu ale nie moge oznaczyć) powiedziała iż dowody na bany 5 minutowe nie są potrzebne, tak samo wypowiedział sie w wczorajszym temacie  

 Powiem tak no rakietka zostala wypuszczona 2:08 a zabiła dopiero 2:07 nie mam dowodu na to ale nie dawał bym bana od tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...