Demon95 Posted April 15, 2017 #441656 Posted April 15, 2017 (edited) Taka mała zmiana odnosnie klasy shotera i karabinera zeby w jakis sposob zmienic im te dmg to znaczy mam na mysli to zeby te 15% i 20% dodatkowe dmg z ak 47 zeby na to dzialala wytrzymalosc bo teraz grajac jako czolgista na 251 lvl przy ponad 154 statach w wytrzymalosci i full hp jestem sciagany na pol magazynku wiec cos moze z tym zrobic . I przy okazji moze dodac jakies nowe perki np jakis perk co daje np 20% odpornosci na miny i rakiety i perk z kosa ze dostajesz taki perk np Nóż asasina i ma sie 1/1 z kosy pm . Pozdrawiam Edited April 15, 2017 by Demon95
Nejten c; Posted April 15, 2017 #441665 Posted April 15, 2017 Wytrzymałość działa na DMG od tych klas, jedyne co mi się nie podoba jest to że jednak Shoter bije mniej od Karabinera pomimo to że jest to klasa premium. Rozumiem że klasy podstawowe też powinny mieć szanse żeby nie zniechęcać graczy do gry jak latają same klasy premium ale DMG które posiada Karabiner można uznać jako żart Co do perków mam małe wątpliwości, Taki nóż to jest specjalność którą mają tylko 2 klasy, dodanie takiego perku mogło by zniszczyć grę, dajmy na to taki Czołgista biegający 3 skoki, max HP, max wytrzymałość i zdejmuje każdego z kosy na 1 hita. Specjalnie robione są klasy żeby były w swój sposób wyjątkowe, i stworzenie takiego perku by to odebrało.
Demon95 Posted April 15, 2017 Author #441691 Posted April 15, 2017 Nie zgodze sie z toba na dmg od tych klas nie dziala wytrzymalosc a odnosnie perkow fajna by byla zabawa i nie sadze zeby tak latwo by bylo wyciac kazdego z kosy sam wiesz jak grasz asasinem ze nie raz masz problem zeby zabic z kosy bo spowalniaja strzelajac w cb . Pozdrawiam
Nejten c; Posted April 15, 2017 #441772 Posted April 15, 2017 Samym assasinem jak widzisz dobiłem z łatwością Top 1 na serwerze utrzymując prawie 10k fragów na plusie. Nie jest to nic specjalnego zadźgać kogoś jak masz 1/1, co dopiero taki czołgista z 3 skokami i maks kondycją -> zwinniejszy od assasina a gracze już narzekają na samą klase Assasin
Demon95 Posted April 16, 2017 Author #441858 Posted April 16, 2017 Są perki minami,rakietami,scoutami,awp to czemu nie może być perku na kose i perku co dawał by 20% odporności na rakiety miny i granaty
Demon95 Posted April 22, 2017 Author #443777 Posted April 22, 2017 Ktoś z head adminow czyta wgl ten temat odnosnie zmian ?
Guest Posted April 22, 2017 #443782 Posted April 22, 2017 Co do tych 2 klas zobaczymy co da się zrobić. Perk ciekawa sprawa tylko czy nie będzie większych problemów, zobaczymy co to będzie i zapewne po resecie będzie temat ze zmianami na serwerze jeżeli takowe nastąpią.
Guest Posted April 22, 2017 #443783 Posted April 22, 2017 Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
4
2
Popular Days
Apr 15
4
Apr 22
3
Apr 16
1
Top Posters In This Topic
Demon95 4 posts
Nejten c; 2 posts
Popular Days
Apr 15 2017
4 posts
Apr 22 2017
3 posts
Apr 16 2017
1 post