Skocz do zawartości
kubasm7890

[ODRZUCONE] Podanie o admina DD2+DM/Shop

Rekomendowane odpowiedzi

Nick ; NiEnOrMaLnY  :)

Wiek ; 17lat

Doświadczenie : Mam admina na innym serwerze

AMXX (10): 7

Staż w CS: w tej chwili mam przegrane 750H w cs'a na steam a na no-steam jakies gralem 2/3 lata

Posiadam Steam

Dlaczego ty: Chcę wam pomóc w serwerze, dużo siedzę przy cs jak i na serwerze, denerwują mnie te boty co biegają na aimie :)

Czasa jaki spędzam w cs; zdarza się 2/3 h dziennie czasami dłużej

Kontakt: Steam

https://www.gametracker.com/player/NiEnOrMaLnY %3A)/80.72.40.110:27020/

 

 

Edytowane przez kubasm7890
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takiej sytuacji jeśli piszesz że masz admina na innym serwerze to powiedz na jakim , już wiadomo że nie na naszych serwerach . Żeby zostać adminem u nas musisz spełniać wszystkie pkt. pozytywnie oczywiście , ale jeszcze jest jedna rzecz o której mogłeś nie wiedzieć , jeśli masz admina na innej sieci nie dostaniesz admina na naszej sieci. Ale jeśli naprawdę ci zależy na tym adminie i na tej sieci to zrezygnuj z tamtej sieci i zostań u nas i po 2tyg. staraj się o admina , ale pamiętaj musisz wybrać albo MY , albo ONI. Podanie muszę odrzucić wiadomo dlaczego i no admini wyżej ten ci powiedzieli. 

Decyzja należy do ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...