Skocz do zawartości
STOJ

[BEZ UB] STOJ - ban za brak profesjonalizmu admina

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:STOJ

Godzina, data zdarzenia:ok 16:40, 2017-04-23

Mapa: dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:18139921

Uzasadnienie: Dostałem kicka za niby resp tt do 1:30. Problem jest w tym, że wróciłem na respa aby patrzeć plecy i nie dostawać skanów z długiej. Admin czarna lub mitusubaszi (czy jakoś tak) nie zwracajc uwagi gdzie wcześniej byłem dali kicka. Jak wróciłem napisałem, aby patrzyli gdzie byli gracze i czemu są na respie, a nie dawali kicki lub bany od tak. Wymiana zdan trwała chwilę, aż do momentu gdy napisałem na u@, że skoro ja zasmiecam u@ to ona/on zaśmieca dla reszty graczy, którzy grają i może pisać na psay'u, ale widocznie przerosło i dostałem bana na  godzinę. Pewnie ban minie zanim ktokolwiek na niego zareaguje, ale może zróbcie jakieś szkolenie jak sie powinien zachowywać i jakie stosować zasady admin, albo kupcie po pudełku Valerinu dla spokojności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj... Są inne miejsca żeby schować się przed skanami z długiej. Wszyscy byli w górnym tylko Ty kampiłeś perfidne za skrzynką na respie i czekałeś aż długa się wysypie. Jeszcze mi powiedz skąd Ty pleców na tym respie pilnowałeś jak większość była w górnym ;) No przykro mi ale jakiś regulamin obowiązuje. Równie dobrze mogłeś w tym momencie dostać bana za cele bo paka leżała ;) Ale dostałeś tylko kicka jako ostrzeżenie, wróciłeś i zacząłeś zaśmiecać u@ swoimi żalami i mimo upomnień nie odpuszczałeś więc odpoczniesz sobie godzine ;)

http://d1.hltv.org.pl/srv23577/HLTV-1704231620-de_dust2.dem.zip   10.50 cofnął ale perfidnie kampił i wyczekiwał. Ci innego gdyby chciał szybko cofnąć na b.  Większość potrafi kicka przyjąć "na klate" i bardziej się pilnować a nie dość, że Ty wypłakałeś się już na serwerze to jeszcze musisz tutaj...

Edytowane przez ~Czarna~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heheh. To moze najpierw demko obejrzysz zanim powiesz gdzie byłem. Znowu brak profesjonalizmu. Dokładnie to o czym pisałem. Nie wiesz, gdzie byłemwcześniej, a piszesz co robiłem. Jeśli dobrze pamiętam byłem na zielonych i poszedłem pomóc długą ogarniać, a przy okazji zobaczyłem, że od trupa wszystko padło, więc to chyba normalne, że czekałem. Paka na 90 procent nie leżała, bo dopiero wszyscy zaczynali wbijać, ale proponuję obejrzeć demko i wtedy sie wypowiadać. To jest to o czym piszę. Sprawdź co się działo i przyjmij swój błąd oraz co najważniejsze wyciągnij wnioski. Skoro jakiś regulaminy obowiazują to mam nadzieję, że admini którzy nienależycie wykonują swoje funkcje i nie potrafią przyznać się do błędu też ponoszą konsekwencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Większość adminów powinna mieć odrobinę samokrytycyzmu i umieć przyznać się do błędu i co najważniejsze nie popełniać go ponownie. Większość po prostu po Twoich kickach bezpodstawnych olewa sytuację. Ja po prostu chciałem, abyś zaczęła nawet dawać bany za resp tt 1:30 skoro takie są zasade, ale tylko wtedy jeśli faktycznie jest on słuszny i jeśli nie wynika z AFKowania, bo od tego zdaje się jest plugin. Jeżeli przywracanie do porządku nazywasz płakaniem to iwspółczuje Twojemu pracodawcy. 

 

Nie rób spamu w temacie. // Th3End

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Płakałeś na u@ za co już powinieneś dostać bana, kampiłeś na respie za co dostałeś kika pomogło ale ty swoje żale i smutki lałeś na u@. Ban słuszny.

20170423164143_1.jpg

Daj spokój... Chcesz pokazać swoją wyższość nad dziewczyną bo dostałeś kika a za spam i płacz bana i boli?Uwierz mi że świat gorsze tragedie widział i współczuję bliskim że taki drobiazgowy jesteś, żyj i daj żyć innym.Miłego popołudnia.

Edytowane przez mitusubaszi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moi drodzy, nie róbmy spamu w temacie, o to was proszę i mam nadzieje, że to zrozumiecie i zastosujecie się do tego, bo przecież wszyscy (powinniśmy) zdrowo myślimy oraz kontaktujemy. @~Czarna~ Co z tym demkiem? Doczekam się go, czy jednak nie?

 

Nie zauważyłem edycji posta, mój błąd. :) Już patrzę demko i ocenimy, czy ban był słuszny, czy też nie.

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty tak samo miałeś psay zamiast zaśmiecać nam u@ gdzie zgłasza się cziterów a nie wylewa gorzkie żale ;) Gdyby każdy tt tak robił, że przeleci się kawałek i cofnie nadal kampić na respa to nie byłoby gry... bo przecież cofnąć można. Owszem cofnąć można ale przez respa a nie na niego wrócić i wyczekiwać aż się z długiej wysypią bo przecież chyba masz radar i widziałeś, że plecy kryte są dobrze gdyż tt było w górnym ;) A demko jest w 1 poście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...