Skocz do zawartości
KeviN

[ZAAKCEPTOWANE] KeviN na Admina :D nr 2

Rekomendowane odpowiedzi

Za zgodą administracji piszę podanie tydzień po poprzednim.

I w przeciwieństwie do uwag niektórych nigdy nie udzielało mi się z kulturą, jeśli ktoś twierdzi inaczej niech pokaże jakiś dowód

Nick:  KeviN

Wiek: 20 w lipcu

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże, byłem adminem na kilku serwerach głównie CoD Mod

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: około 9-10 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Mam długi staż w CS, nieźle znam amxx'a koło 7. Jestem opanowany, nie ponoszą mnie emocje. Potrafię odróżnić czitera od dobrego gracza. Mam duże doświadczenie w byciu Adminem, byłem nim na kilku serwerach z czego na 3 CoD Modach. Pracuję na 2 zmiany czyli przez tydzień ogarniam serwer od rana (wtedy zwykle nie ma innych adminów) a przez natępny po południu. Potrafię używać regulaminu w praktyce, w przeciwieństwie do niektórych. Bardziej mi zależy na tym żeby był porządek na serwerze, niż na samym graniu i rankingu. Gdy zdaży się cziter lub ktoś kto łamię regulamin to idę na spect'a a nie gram dalej nie zwracając uwagi, bo zdarzały się takie przypadki. W moim interesie jest aby wszystkim grało się jak najlepiej. Jestem też kreatywny i postaram się ulepszyć niedoskonałości serwera, przykład: http://multi-head.pl/topic/81528-flashbangi-i-betonowe-ciało/



Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: średnio od  2 godzin do 5 godzin

Kontakt: Facebook, Steam

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/kevin/80.72.40.110:27027/o

Edytowane przez KeviN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...