Skocz do zawartości
neutron

[Redaktor] Neutron

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Aleksander

Wiek: 18 lat

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Steam

Staż na forum: od 05 paź 2013

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Czasem pisałem recenzje filmów, ale wszystko szło do szuflady.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Admin cod'a 200

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 7

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: 2-3 godzinny dziennie 

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 

 

 

Witam, przedstawiam wam krótki wywiad z byłym Super Moderatorem Forum naszego forum! 

 

 

Bardzo bym prosił o wyrozumiałość ponieważ jest to mój pierwszy wywiad.

 

                                                                                                 

 

 

                                                                                                                        12039588_888313227871842_3259505849200651045_n.jpg?oh=e0ae536b8129247b41e9a843b46e26fb&oe=571B36A2

 

Kolor Pomarańczowy - Neutron

Kolor Cyjanowy - LOVOnany`D

 

 

 

Cześć Damianie, czy mógł bym przeprowadzić z tobą krótki wywiad?

Elo, z wielką przyjemnością Aleksandrze.

Jak się znalazłeś na Multi-Head? 

Znalazłem się na Multi-Head całkiem przypadkiem przez mojego znajomego KL4KI3RA, który podesłał mi ip serwera cod mod 200.

Serwer bardzo mi się spodobał, i zostałem na nim dłużej.

Kim była pierwsza osoba którą poznałeś na sieci? I czy do dziś utrzymujesz z nią kontakt?

A więc tak... Pierwszą osobą poznaną na sieci był RastaMan, cisnąłem z nim opór na cod modzie.

A z naszym poznaniem wiąże się taka historyjka. Otóż pewnej nocy waz z Rastą postanowiliśmy ponabijać nuke na codzie, Rasta powiedział żebym ja pierwszy zaczął

nabijać nuke. 

Gdy już to nastąpiło mieliśmy się wymienić rolami ale ja postanowiłem że pójdę spać i tak nie grzecznie mówiąc "wychujałem Raste".

W ramach zemsty Rasta zaczął się podszywać pode mnie na serwerze.

Od tamtej nocy nasza znajomość trwa do dzisiejszego dnia.

Hmm ciekawa historia, więc wiemy już kto bym twoim pierwszym znajomym na MH a pamiętasz może jak wyglądała twoja pierwsza spina na sieci i z kim ona była?

Ależ doskonale pamiętam! Pierwszą jaką miałem na tej sieć był spina z byłym H@ Vedaarem.

A czym była spowodowana ta spina?

Po prostu nie dogadywaliśmy się, nasze poglądy się różniły przez to często dochodziło do kłótni które kończyły się ostrym tyraniem na GaduGadu.

Ale dzięki NIGHTWOLFOWI wszystko dobrze się skończyło. To były stare dzieje.

No to ładnie zacząłeś swoją przygodę na MH. A czy mógł byś nam w skrócie opowiedzieć jak wyglądał twoja droga do osiągnięcia rangi Super Moderatora Forum?

Pierwszego admina dostałem na FFA, pomogłem w odbudowie tego serwera, ale nie zrezygnowałem z gry na codzie. Po krótkim czasie złożyłem podanie na admina cod'a 200, 

od tamtego czasu zacząłem udzielać się aktywnie na forum a mianowicie pomagałem nowym użytkownikom bezinteresownie, służyłem pomocną dłonią w każdej sytuacji. O mogę jeszcze dodać że stworzyłem wraz z Relopem stary regulamin txt i mina na cod'a 200.

Po miesiącu dołączyłem do UBT, potem moja historia potoczyła się dość ciekawie ponieważ zwolniło się miejsce na moderatora forum, nie zwlekając złożyłem podanie i zostało ono zaakceptowanie. 

Od tamtego czasu wspólnie z Procentowym utrzymywaliśmy porządek na forum. Dokładnie tego nie pamiętam ale chyba po dwóch lub trzech miesiącach otrzymałem Super Moderatora Forum.

Aż miło posłuchać o starych dobrych czasach. Dobrze, nie przedłużając czy chciał byś kogoś pozdrowić? 

Chciał bym pozdrowić starą dobrą ekipę i wszystkich użytkowników MH. Życzę wam wszystkim powodzenia i może w niedługim czasie powrócę na sieć!

 

 

W niedalekiej przyszłości powstanie bardziej szczegółowy wywiad ponieważ na dzień dzisiejszy Damianek "Lovo" Lovonany jest nie dysponowany do udzielania dłuższego wywiadu niż ten.

 

Dziękuje za uwagę! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- czcionka do bani

 

- wywiad stanowczo za krótki

 

 

 

Ogólnie na nie. Zirytowałem się czytając ten wywiad, myślałem że dowiem się czegoś więcej o LOVO..  Jak na chwilę obecną nie miał czasu, to trzeba było wybrać kogoś innego. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jestem na tak, ponieważ znam cię i lubię

 

Rola redaktora nie jest ani trochę trudna, wystarczy:

 

1. Znać ortografię, interpunkcję i trzymać się zasad stylistyki.

 

2. Mieć trochę wolnego czasu.

 

3. Posłuchać innych co powinno się poprawić i dążyć tym samym do perfekcyjnego (hehe) wywiadu czy tam artykułu.

 

 

 

Raczej nie miałeś nigdy problemów z żadnym z tych punktów, a bynajmniej nie pamiętam.

 

Pozdrowionka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem, na tak. Spełnia wymagania, ma poczucie humoru, wyobraźnię, kreatywność. Elo. :D

 

 

 

A tak serio :

 

 

 

Jako redaktor, na pewno sobie poradzisz. Masz wielkie doświadczenie, lubię Cię, ożywisz redakcję swoją osobą, gl hf.

 

 

 

 

 

A co do wywiadu ze mną, to jestem chory, i nie miałem jakoś ochoty, aby opowiadać o swoim życiu, ale wkrótce to nadrobimy. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem na tak.

 

Wywiad może i krótki, ale nie jest zły. Nie widzę poważniejszych błędów psujących jakość tekstu, ogółem jest okej.

 

No a redaktorów brakuje, dawno już nie było ciekawego wywiadu...

 

Czekam na ten (jak to wspomniałeś) szczegółowy wywiad. Powodzenia!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Podoba mi sie to Alelsandrze wywiad ciut za krotki ale dobry bledow nie widzialem czyta sie tez fajnie jestem na tak

 

 

Ja od razu wyhaczyłem błąd, a mianowicie @neutron napisał "nie dysponowany", a jak wiemy nie z przymiotnikami piszemy razem.

 

 

 

Co do podania to jestem na tak.

 

-kat 1337

 

-dojrzały do stanowiska

 

-dobry kontakt z użytkownikami

 

 

 

 

 

@edit v1 lovo suaby gracz, nie polecam, spina o byle co :klotnia:

 

@edit v2 Jest jeszcze błąd w słowie "mógł bym". Czasowniki w trybie przypuszczającym piszemy łącznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad miernej jakości, interpunkcja pozostawia wiele do życzenia (m.in. przecinek przed "i" - kryminał). Wiem, że stać cię na więcej i liczę, że jako redaktor będziesz czynił postępy. Oby zapał zbyt szybko nie minął. Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...