Skocz do zawartości
☢BobSON☢

[ZAMKNIĘTY Problem z internetem.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu więc piszę tu. Mianowicie mam problem z internetem. Jestem niby połączony fajnie to wygląda lecz gdy chce włączyć przeglądarke, lub poprostu zrobić coś w internecie to zmienia mi się na "Brak dostępu so internetu" mam tak tylko na laptopie. Pomocy!!! @Freezu liczę na Ciebie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BoobSON połącz bezpośrednio przez kabel i sprawdź. Może być wszystko i nic, może być że musisz sterowniki od nowa zainstalować, albo rozłącz sprzęt od WIFI i skonfiguruj jeszcze raz całą sieć w laptopie ( rozłącz i wyrzuć - wifi na off, ptem on i połącz ponownie ) i wtedy ustawi jeszcze raz jako sieć domowa itp. Ale zanim to zrobisz to zainstaluj jeszcze raz sterowniki. ;d 

 

A jak nie to możliwe że karta sieciowa wifi Ci padła, ale to jak mówię sprawdź po kablu jak działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przydałby się screen otworzonego Centrum sieci i udostępniania, może problem jest widoczny,ale Ty go nie dostrzegasz,lub spróbuj przy wyłączonym antywirusie,zaporze lub w trybie awaryjnym. Jak to nie pomaga to możliwe,że właśnie problem tkwi w sterownikach lub w samej karcie sieciowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki czapi za naprowadzenie(wyszło, na winę źle ustawionej karty sieciowej), tylko teraz internet muli w ciuul ;c dzwonilem do operatora i mowi ze wszystko powinno śmigać(mam tak na każdym urządzeniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...