Skocz do zawartości

[UB] ODWOŁANIE New1


nju1

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick podczas gry: NIE BYŁO MNIE W GRZE <3 ale jak coś to New1, Ludwik w butelce 
Godzina/data: 07.05.2017 - 20:34:49
Steam ID: STEAM_0:1:51510888
Mapa: DD2


AMX: 
http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=11992

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I CIEPŁO

Po raz trzeci zostałem zbanowany na waszym serwerze. Tym razem obyło się bez zbędnych ceregieli (czyt. screenshoty) i dostałem perm bana pod nieobecność na serwerze (!). Od tak sobie widzimi się BeZziego. Mam pewne podstawy aby wierzyć, że nie była to tylko jego decyzja, ale w sumie to nie jest ważne. Cholernie irytuje mnie fakt, że mając za sobą n lat doświadczenia w fpsach spotykam się ze swoistą nagonką na moją osobę. Dwa poprzednie bany oczywiście niesłuszne, zarówno jak i ten o którym piszę teraz. Ludzie, skupcie swoją uwagę na innych, być może nieuczciwie grających graczach. Ja NIGDY nie stosowałem żadnych uwzdaczniaczy i w wieku 26 lat nie zamierzam zmieniać polityki. Poświęcam mój czas na to, żeby tłumaczyć się osobom których nie znam z rzeczy, których nie robie. 

Edytowane przez nju1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że takie są zasady to resztę zapraszam/y do przedstawienia swoich rozpisek. :)

18:04 - +B

21:20 - (czas +-) dziwne skany, takie z dupy lekko +B

23:15 - (czas +-) modelowo +B

24:20 - Zobaczył kolesia i uciekł (???) +B

Taka moja rozpiska, a oceniam że jesteś spalony, cel - Piach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi chwilę, żebym się zapoznał z tym demem. Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Z racji tego, że nie używam żadnych cheatów to cała sytuacja jest bekowa raczej, no ale zerknę i ustostukuje się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że moje zdanie jest inne od pozostałych członków mojej rodziny :D , to pozwolę sobie również dodać moja rozpiskę. 

18;03- 18;07 Idzie w kierunku Anarchii nagle cofa się patrząc przez ścianę na gracza , wychodzi i zaczyna strzelać w to miejsce gdzie był ustawiony gracz. ( Info od Pana Boga :)?) +B.

19;14- 19;17 Kiedy podłożył pakę wychylił się lekko z "Romana" ujrzał tam przeciwnika i zaczął do niego skanować , jak dla mnie normalny odruch -B.

19;40-19;45 Wyglądało to tak ,że niby normalne skany , ale strzelał on tak  ,że kilka strzałów było oddane w ścianę a kilka było wycelowanych w to miejsce gdzie stał gracz z przeciwnej drużyny +/-B.

21;00 Co prawda wyszedł i był wcelowany na model , ale zobaczył on jak jego kolega z drużyny dostał strzał prosto w głowę i mógł wywnioskować  gdzie był ustawiony gracz +/-B.

23;20 Tak troszkę bardzo "modelowo". Wyglądało to tak ,że wychodzi (tak jakby wiedział gdzie jest przeciwnik i "dead") do tego śmierdziało mi tu troszkę "Aimem". +B.

Jedna rzecz która mnie ciekawi to te Jego strzały , zastanawiam się czy to zwykła "Panika" czy wspomagacz :( .

Analizowałem te demko dość długo i doszedłem do wniosku , że mimo 2 spalonych akcji które wypisałem wyżej , oraz  dziwnych strzałów myszką to jak dla mnie gracz jest CZYSTY.

Jeżeli się "Mylę" to trudno , napisałem tylko co ja o tym  myślę.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:04 - SERIO ? Cofnąłem z anarchii i gościu wybiegł z gali... ULTRA CHEAT 
21:20 - Popularne miejsce do skanów raczej. Wszystkie strzały OBOK gościa którego rzekomo "widzę"
23:10, lub :17 - To już w ogóle hit. W ściane koło tych skrzynek skanuje ZAWSZE i chyba nie tylko ja to robie. Zresztą oczywiście wszystkie skany obok ludzi których rzekomo widzę... Dalej wychodze z górnego na BSa i gościu wychodzi mi z prawej. Nawet nie wiem jak się do tego odnieść - żal ? 
24:20 - Jakbyś nie zauważył, mam DEAGLA a więc broń średnio nadającą się do rushu na longa. Gdybym widział, ilu ich jest może bym poszedł, ale po otrzymaniu dwóch hejków na ryj odpuściłem sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Aureox napisał:

 

18;03- 18;07 Idzie w kierunku Anarchii nagle cofa się patrząc przez ścianę na gracza , wychodzi i zaczyna strzelać w to miejsce gdzie był ustawiony gracz. ( Info od Pana Boga :)?) +B.

 


Po prostu cofnąłem z anarchii instynktownie bo widziałem, że gościu w którego wcześniej strzelałem uciekł na galę. Stałem blisko drzwi, więc się wychyliłem no i gościu był. 

 

8 minut temu, Aureox napisał:

19;40-19;45 Wyglądało to tak ,że niby normalne skany , ale strzelał on tak  ,że kilka strzałów było oddane w ścianę a kilka było wycelowanych w to miejsce gdzie stał gracz z przeciwnej drużyny +/-B.

 

Po prostu skanowałem w moje "ulubione" miejscei generalnie chodziło mi o to, żeby ktoś tam był :D Po wywaleniu jednego magazynka odpuściłem co czynię przeważnie (ale przecież widzę tego typa, który tam jest i nic z tym nie robię ?)

 

12 minut temu, Aureox napisał:

 

21;00 Co prawda wyszedł i był wcelowany na model , ale zobaczył on jak jego kolega z drużyny dostał strzał prosto w głowę i mógł wywnioskować  gdzie był ustawiony gracz +/-B.

 


Mój teammate dostał banie. HMMM POMYŚLMY JAKIE SĄ OPCJE:
1. Roman
2. Pochylnia na longu
Z racji położenia modelu i kątów, wychodząc zza skrzynek byłem wcelowany prosto w romana. Nie moja wina, że gościu tam był (pausa 21:03:05)

 

17 minut temu, Aureox napisał:

 

23;20 Tak troszkę bardzo "modelowo". Wyglądało to tak ,że wychodzi (tak jakby wiedział gdzie jest przeciwnik i "dead") do tego śmierdziało mi tu troszkę "Aimem". +B.

 


Podobnie jak wyżej. Gościu z mojej duryżyny leży (zauważyłem ikonkę mikro po deadzie) a więc rushując z górnego na BS B zawsze patrzy się w stronę skrzynek... Gościu nabiegł mi na celownik i dostał banie. A ten "AIM" to są owoce wielu godzin spędzonych na serwerze aim/hs steam only. 


Jestem totalnie niewinny tym bardziej zastanawia mnie, czy znajdzie się tu choć jeden rozsądny admin, który nie zbanuje mnie za cofnięcie z anarchii i walenie w typa który z deaglem wbiegł mi pod celownik. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:58-18:08 Dziwnie szybko celownikiem leci na model, mierzył przez ścianę, ale możliwe że go usłyszał albo przewidział że tam pójdzie -/+B

19:02 Mi to też wygląda na naturalny ruch -B

19:15 Mniej więcej wiedział gdzie jest typek bo przed chwilą go widział -B

19:42 Dziwnie przerzucił celownik na model i jeszcze te skany -/+B

21:00 Trochę mogło to dziwnie wyglądać ale raczej przeczuł że jest tam przeciwnik po tym jak zabił gościa z jego drużyny -B

23:15 WH tu nie widać, bo widział że gościu który stał na lewo od wyjścia z trupa strzela w kogoś, więc się wcelował. Te strzały w zwolnionym tempie wyglądają normalnie, ale w 1x już są takie dziwne -/+B

24:20 Spojrzał w model i uciekł? Dziwne.. -/+B

Długo myślałem nad werdyktem, ale także myślę, że jesteś czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę żebyś poczekał na werdykt i nie spamował postami. Postaram się bardziej dogłębnie przeanalizować demko mówiąc krótko "Twoimi słowami" 

Proszę do tej pory nie wypowiadać sie e temacie.

Dziękuję.

EDIT.

Obejrzałem demko chyba 10 raz, przeanalizowałem każdy Twój ruch w każdej sytuacji po kilka razy, wiesz dużo, widać doświadczenie nie podoba mi sie kilka Twoich akcji. Uważam jednak, że pospieszyłem się z decyzją. Niemniej jednak trzymaj się na baczności :)

 

UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...