Skocz do zawartości
HarryPotter

[ZAMKNIĘTY]CS:GO MOD 2 SIĘ ROZPADA

Rekomendowane odpowiedzi

OTÓŻ serwer cs:go mod 2 się rozpada i nikt z tego powodu nic sobie nie robi. Dziękujemy że macie nas w dupie i za wasze wsparcie, wiem że dzięki takim graczom jak wy zajdziemy daleko i na pewno ruszy on jak najszybciej.

Także dziękuje i pozdrawiam z Hogwartu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@HarryPotter ty robisz jaja czy kpisz? Jak ma ktoś robić jak nikt nic nie zgłasza? Trochę szacunku  miej, najlepiej zarzucać ale określić problem to ciężko. Powiedz co się dzieje, a  się problem rozwiąże. 

 

Pozdrawia voldemort. 

Edytowane przez happy #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie zbliża sie lato dużo osób woli wyjść z przed komputera i iść na dwór do ciepła, tak jest co roku. W jesień zime na odwrót po co marznąć na dworzu jak można posiedzieć w domu i grać w cs,a naturalna kolej rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, granul0ff napisał:

Problem jest oczywisty... brak ludzi do gry coraz mniejsza populacja jest na serwerze co wejde nikogo nie ma... :/

Ale to juz nie lezy wina w ADMINISTRACJI, by pisac, ze ma ona was w "du**e". Kazdy dobrze wie, ze zblizaja sie wakacje, kazdy proboje sie wyszalec jak moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co roku jest to samo. Maj/Czerwiec to najgorszy okres. W szkole mają poprawki i zaczyna się robić ciepło. Zwiększyłem efektywność reklam ale więcej niż 16-20 osób nie ma co się spodziewać w tym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jest co roku.. Dzieciaki, ktore sa zagrozone zawaleniem klasy nie maja praktycznie dostepu do komputera.

Wiec jak maja grac w cs'a? Koncowka roku, kazdy poprawia oceny, jest cieplo ludzie zaczynaja chodzic nad jezioro.. 

Pisanie takich tematow to jest zenada. -,- Powinno to isc dawno do kosza. ;)

Tyle ode mnie ;)

 

 

"Ty to ja dziękuje że ktoś odpowiedział :D najlepsze forum :) HHAHHAHAHAHAH i tak przy okazji voldemort już nie żyje. Pozdrawiam z największą pompą z Hogwartu <3" 

A co do Ciebie Harry, nie wiem Czy jestes po prostu jakims " gimbusem", czy skonczonym id****a..Co masz na mysli piszac " najlepsze forum" ? Idz zobacz, na inne sieci czy ludzie graja po 22 osoby przynajmniej na go modach :) Zatrzymaj takie slowa dla Ciebie, moze to sie dla siebie  zle skonczyc. ;) 

Ciebie akurat, nie pozdrawiam ;d 

Edytowane przez b0dnar0vsky`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...